gittigidiyorda iade edilen ürünü satıcı kabul etmemiş

geçen hafta bi dikiş makinesi aldım burdan ama ürün hem kullanılmış hem bozuk çıktı. satıcıya mesaj atıp durumu bildirdim ve iade sürecini başlattım. aynı gün kargoya verdim, kargo bilgilerimi de ilettim fakat bugün satıcının kargoyu almayı kabul etmediğini öğrendim. gittigidiyorda telefonla ulaşıp durumu anlatabileceğim kimse yok sanırım. yardım merkezi üzerinden de çözüm üretecek bi yer bulamadım. sürekli iade merkezine dönüyo ama orada da inceleyip size geri dönüş yapıcaz diyo gittigidiyor. daha önce benzer şeyler yaşayan oldu mu? bundan sonra süreç nasıl işler, uğraştırırlar mı beni? para şu an sistemde bekliyo, satıcıya iletilmemiş. ben şu andan itibaren ne yapmalıyım ki mağduriyete uğramayayım. of yaa hiç de sevmiyorum böyle işleri :/

Hatırladığım kadarıyla o paranın sistemde bekletilmesinin amacı alıcıgı mağdur etmemek. İptal edemiyor musun oradan satışı

  • phoenixboy  (26.12.14 10:45:09)
iade işlemi sürüyor dediği için herhangi bir işlem yapamıyorum. satıcıdan bilgi bekliyolarmış da satıcı da hiç oralı değil.

  • kakamelsokoban  (26.12.14 10:48:23 ~ 12:05:24)