yeni motorun akusu bitti

Evet bir hafta önce aldığım motor 4 gün durdu kapının önünde sabah denediğimizde çalışmadı akusu bitmiş bu normal bişi mi? markası sym fiddle

ciddi bi kaçak var belli ki, 1 hafta da akü mü biter la!?

  • seabird  (26.12.14 08:54:00)
kutup başı biraz gevşekse boşaltma yapar kendi kendine. herhangi bir yere gitmeden önce açın bir bakın. sıktıntan sonra kolçakla çalıştırın, 10 dakika sürdükten sonra dolacaktır tekrar.

  • okumayi sevmeyen okur  (26.12.14 08:57:22)
bir çok etken ve sebep olabilir.

akünün tarihi eski olabilir, raf ömrü denen bir şey var.

bir şeyleri açık unutmuş olabilirsin, motorda zor ihtimal gerçi.

en büyük ihtimal motor ve akü taze olduğu için tam şarjlı değildi, motoru çalıştırıp aküyü tam şarj ettikten sonra problem ortadan kalkabilir.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (26.12.14 09:41:21)
konjektörü kontrol etmekte fayda var aküyü şarj etmemiş olabilir, benim başıma geldi, şehirler arası giderken aküm boşaldı

  • mirty  (26.12.14 09:58:46)