ticket kartla fakir doyurmak

gunluk 13 liraya geliyor. ama icecek ve tatli tuketmeden de doyabildigim icin her ay 30-50 lira birikiyor. bununla nasil fakir doyurabilirim?

guvenilir bi lokanta olsa aslinda 30 lira fazladan cektirip, benim icin 3 fakire yemek verin derdim. baska fikri olan?

bu iş için beşiktaş'a gidin. gerçekten yaparlar. ya da konuşun bildiğiniz bir yerle. durum bu diyin nakit verirler belki siz de istediğinizi yaparsınız.

  • justinho26  (25.12.14 22:11:29)
Fakir doyurmak nedir...

Marketlerde Geçmiyor mu bu meret. Çevrende sor soruştur biri vardı market alış-verişine yardımcı ol.
  • dokuzonbeş  (25.12.14 22:12:04)
esnaf lokantalarinin hemen hepsi guvenilirdir. cogu boyle 3-5 kurusa tenezzul etmezler. burada anlattigini onlara da anlat, senin icin fakiri de bulurlar onlar.

  • goo.gl  (25.12.14 22:12:23)
Ben erzak alınması taraftarıyım. Ticket geçen süpermarketler var. Gir, kendin al erzağı koli yap, sonra durumu iyi olmayan kişileri tespit edip teslim et. :)

  • yirmisantim  (25.12.14 22:26:53)
ne guzel dusunmussun tebrik ederim.

esnaf lokantalarina rica etsen onlar bulirlar ihtiyaci olan. ya da sokakta mendil satan tarticilik falan yapan kucukler oliyor onlara da yemek ismarlayabilirsin. tinerci tipli degil de gercekten durumu iyi olmayan cocuklar oluyor. onlari secebilirsin
  • exlibris  (25.12.14 22:36:54)
marketten gıda alıp vermek daha mantıklı. 50 liraya yapacağın mantıklı bir alışverişle bütün aile doyar birkaç gün. oysa lokanta da yemek yerse 3 bilemedin 4 defa yemek yiyebilir bir kişi.

  • Phoebe  (26.12.14 10:28:12)