steam den neler aldık ve öneriler

Evet dostlar neler aldınız?

Ben şimdilik;
-Scribblenauts Unlimited
-Bioshock serisini aldım

Arkadaşa da super meat boy hediye aldım

Varsa öneriler haberdar edilelim..

grim dawn.
titan quest bekliyorum daha inmezse onu alırım.
super meat boy.
portal 2.
hammerwatch
binding of isaac
guns of icarus online
bir de adamın biri krimıs hediyesi olarak brutal legend key'i verdi hehe.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.12.14 18:50:23)
paraları bitirmişsiniz anlaşılan :)) scribblenauts ın youtube da videosuna bakın bence. yoksa elinizde kaçırmayın derim

  • greatviolinist  (25.12.14 18:52:37)
al al al muhteşem kesin al :)))

  • greatviolinist  (25.12.14 18:58:36)
bully: scholarship edition

libraryde daha oynamadığım 100'den fazla oyun olunca 2 senedir yılbaşı alışverişleri bu tempoda geçiyor steamde... tomb raiderla hitman absolutiona niyetlenmiştim ama bi humble bundleda gelecekler gibi geliyor bana.
  • benim adim kerim hepinizi severim  (25.12.14 19:00:15)
Ben şimdilik bir şey almadım fakat önerilerim var. Diablo 3 alternatifi olarak Torchlight 2'yi düşünebilirsiniz. Gauntlet var aklımda bakalım belki alırım.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (25.12.14 19:03:06)
Scribblenauts unlimitedmi alalım unmaskedmi ne farkları var?

Ben microsoft flight simulator aldım çok iyi oldu ya steam edition
  • kilimanjaro  (25.12.14 19:07:17 ~ 19:08:14)
portal 2

bully alacaktım ama wii'de var, gerçi save game silinmiş moralim bozuldu :/
  • mattiadestro  (25.12.14 19:12:04)
Awesomenauts 3 pack
Trine 2: Complete Story 3 Pack
The Elder Scrolls V: Skyrim
Overcast - Walden and the Werewolf
BioShock Triple Pack
Just Cause Collection
Need for Speed: Hot Pursuit

Üsttekileri aldım, @MDC'nın yazdıklarından farklı olarak alttakileri öneririm..

Just Cause 2
Saints Row 3/4
  • EkimBebesi  (25.12.14 19:35:58)
holiday sales boyunca şu ana kadar

Kendi aldıklarım;

Age of Mythology
How to Survive - Storm Warning Edition
Prison Architect - Introversioner
Aliens versus Predator Classic 2000
Broken Age
Total War: Rome II
Microsoft Flight Simulator X

hediye gelenler;

7 Days to Die
Don't Starve Together

Gem auction'dan kazandıklarım;

Unstoppable Gorg
Warhammer 40,000: Space Marine Collection (bayadır istiyordum bunu, pahalı geliyordu. güzel oldu)

aslında almak istediğim bir iki youn daha var ama param kalmadı artık.

bir de donut canavarı, kinghts of pen and paper nasıl?
  • rygard  (25.12.14 20:13:19 ~ 20:14:29)
Knightsı yıllar evvel iphone da oynuyordum pc versiyonumu çıkmış vay be

  • kilimanjaro  (25.12.14 20:39:22)
tomb raider

FAKİRİM

belki arkham'ı alcam
  • kablelvuku  (25.12.14 21:14:50)