başımı çarptım, kanadı.

duştan çıkarken ayağım kaydı ve başımı duşakabinin kapağına çarptım. biraz kanadı, şişlik yok. kanı da durdurdum. başka ne yapayım? saçlarımdan ve başımın da arka tarafı, göremiyorum. elimle yokladığımda, şişlik yok, kanama da. biraz acıyor, o kadar. çok sert vurmadım, keskin yerine denk geldi sanırım. biraz korktum açıkçası. içimi rahatlatmak için yazıyorum buraya, kötü şeyler söylemeyin.

doktora görün ne olur ne olmaz.

  • emfuzi  (25.12.14 18:19:21)
bu arada söylemeyi unuttum, tetanos aşım var.

  • oinone pe  (25.12.14 18:20:41)
Kafatası sağlam bir uzuv. o açıdan korkma.

  • anonymice  (25.12.14 18:21:22)
bişey olmaz. olursa da hissetmezsin merak etme

  • icim urperiyor  (25.12.14 18:22:18)
kolunun, bacağının bir yerlere çarpıp kanadığı gibi zedelenmiş kanamıştır. telaş yapma hemen. kendini kötü hissedersen haber ver birilerine ama, bir acile götürsünler.

  • devilred  (25.12.14 18:25:46)
Uyuma, çok agrirsa-kendini iyi hissetmezsen falan ilaç alma; miden bulanırsa, burnundan-kulağından bir şey akarsa acile git. Çok düşük ihtimal ama bil diye yaziyorum.

  • Lim5  (25.12.14 18:44:00)
bu akşam bana uyku yoksa, yandınız:) lim5 sadece sızlıyor yeri şu an. başımda ağrı yok.

  • oinone pe  (25.12.14 18:45:57)
acile gittik az önce. yaklaşık 3 cm.lik bir kesik varmış başımda. kesiğin iki tarafı yapışıktı. iki strip attılar ortaya. yapışık saçlarımı temizlediler, pansuman yapıldı. şişlik yok, ağrı yok, biraz acıyor.

ilgilenen herkese teşekkür ederim.
  • oinone pe  (25.12.14 20:41:08)
oo çok geçmiş olsun, iyi etmişsiniz gitmekle o halde.

  • devilred  (25.12.14 20:43:43)
evet devilred, iyi ki gitmişim. daha beter iz kalabilirdi. yine de bir izim var kafamda, erkek çocuklar gibi:)

  • oinone pe  (25.12.14 21:00:09)