ibomiu uçurulmuş?

arkadaşın ricasıyla duyuruyu açıyorum, klon diye benide banlamayın.

"günaydın.
naber?
ben banlandım.
yani en azından ben öyle düşünüyorum. nsa filan msn hesabı kırmaya başlamadıysa, öyle gözüküyor.. tabusal
alana örtülü cümleyle girmiştim. ona verdim. neyse buralarda yokum artık.
tabi
yılbaşı hediyesi göndereceğim kişinin adresi özel mesajda kaldı.
bana ulaşmasını istediğim kişiler: dessy, saklısecilmemiş, kilimanjero, birileri daha vardı ama neyse
ben olmayacağım buralarda. seviyorum bazılarınızı.
geride kalanlar:
dinle küçük adam'ı okuyun.
farid farjad - golha olsun fon müziği de
aslında daha iyi bir ayrılık olurdu ama sabah sabah yazamadım.
ironik olacak ama: görüşürüz."

iletişim: ibomiu@yahoo.com

-

diycek bişeyiniz sövüp sövemediğiniz varsa son fırsatı değerlendirin derim.

Başlığı lütfen değiştir. Kalbim çok kötü oldu okuyunca.

  • dessy  (25.12.14 08:29:36)
Başlık fena + 1
ibomiu2 nick'i ile geri dönse ya.

  • aychovsky  (25.12.14 08:30:16)
abi hakkaten başlıüğı değiştir. yüreğim oynadı sabah sabah.

  • bradshaw  (25.12.14 08:31:03)
ya naptın böyle sabah sabah yüreğimize mi indireceksin...

  • icemint  (25.12.14 08:32:20)
ya evet kusura bakmayın, faydalı bir arkadaştı uçurulduğunu öğrenince üzüldüm o yüzden aceleye geldi. düzelttim şimdi.

  • tolga asp  (25.12.14 08:32:40)
tanımam etmem arkadaşı ama başlığı değiştir bence de.

  • in vino veritas  (25.12.14 08:33:02)
Fakirlik duyurularını özleyeceğiz.

  • Lola90  (25.12.14 08:55:23)
son bir iki cevabıyla beni şaşırtmıştı, o değil gibiydi. hesabını ele geçirdiler galiba diye de düşünmüştüm hatta.

onun dışında içten sorularıyla seviyordum ben onu.

ibomiu2 olsun, gelsin yine. bekliyoruz ibomiu.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (25.12.14 09:04:49)
arada görüyordum arkadaşı ama hiç aklımda kalacak yazısı kalmamış.

  • basond  (25.12.14 12:27:17)