Sevgilim başka bir erkeğe gülümseyerek baktı.

Arkadaşlar sevgilimin farklı zamanlarda başka bir erkeğe gülümseyerek baktığını gördüm. Sizce ayrılma sebebi olabilir mi? Siz olsanız ne düşünürsünüz?

farklı zamanlarda aynı erkeğe gülümsüyorsa ayrıl, farklı zaman farklı erkekler ise ayrılma, gülümseme tiki vardır :)

  • iblisinkankasi  (25.12.14 07:10:41)
Farklı zamanlarda aynı erkeğe gülümsüyor ama gülümsediği erkeğin de sevgilisi var. Sevgilim salak olabilir mi?

  • frodox  (25.12.14 07:26:43)
gülümsettin arkadaş..

  • ademolog  (25.12.14 07:33:36)
Boş boş gülümseyerek bakıyorsa farkında olmayabilir. Yani aklından bir şeyler geçerken gülümsüyordur da sen karşısında o erkek olan anları algıda seçicilik nedeniyle farkediyorsundur. Bu iyimser yorum.

Eğer böyle değilse, ya da özellikle bir bakışma ve gülümseme varsa ona sevgili denmez. O ne lan? Anında ayrılman gerekir.

Sevdiğim kadının başka adamın esprisine gülmesini bile kıskanırım.
  • twelfth  (25.12.14 07:35:39)
Akraba falan değilse hatunun gülümseyerek bakması = GO SIGNAL.

Dehle.
  • arnold schwarzeneger  (25.12.14 08:44:15)
Güldü, verecek diyorsun?

Her gün biçok adama gülümsüyorum, sevgilim de kadınlara gülümsüyordur. Bunu birbirimizin yanındayken de yapıyoruz. Bunun sonucunda ne olacak ben anlamadım?
  • pandispanya  (25.12.14 08:50:06)
Tanımadığı birini dışarıda keserken sürekli aynı erkek denk gelmeyeceğine göre muhtemelen tanıdığı veya göz aşinalığı olan biri. Tanıdığı biri ise gülecek tabii ki. İnsanlar insanlara gülerler. Hem onun da sevgilisi varmış zaten. pandispanya + 1

  • aychovsky  (25.12.14 09:00:44)
Haydar dümen sorusu olmuş :)

  • sapkasiz cikmam abi  (25.12.14 09:01:29)
İkinci yazdığını okumamışım. Adam troll beyler.

  • arnold schwarzeneger  (25.12.14 09:03:04)
direk öldür oldu olacak !!

  • matematik koyu  (25.12.14 09:04:09)
bence direk sor sevgiline

  • toua tokuchi  (25.12.14 09:04:19)
O değil de adamın bütün duyuruları bakışma üzerine.hocam sen sürekli kim kime baktı, ben baktım, kestiler vs diyeceğine hayatı yaşa ...

  • sapkasiz cikmam abi  (25.12.14 09:07:01)
Sen de baktığı erkeğin sevgilisine farklı zamanlarda gülümse.

  • razvan rat  (25.12.14 09:09:00)
Arkadaşlar şunu diyorum. Gülümseyerek baktığı erkek ona sevimli veya hoş veya yakışıklı geliyor. Nitekim bana da öyle bakmıştı daha önce. Ama siz bunu bilmeyi kaldırabilir misiniz? Aklıma, benden ayrılınca ondan da yeşil ışık alınca onunla sevgili olmayı kabul etmesi geliyor.

  • frodox  (25.12.14 14:16:28)
git öldür, namusunu temizle.

  • camfrog sonmez  (25.12.14 17:57:23)
"ya benden ayrılırsa, ya başkasına giderse" diye düşünüp "ayrılsam mı" diye sormak çok komik lan.

seninle birlikte olduğu için adama varamıyor diye aradan mı çekiliyorsun?
hareketi kız da yapsa sen de yapsan sonu ayrılıksa bence kafana takma, keyfine bak.
  • azizakin  (25.12.14 18:24:01 ~ 18:24:27)
Anlamadigim birsey var; "Gulumsedigi erkegin sevgilisi var, sevgilim salak mi?" bu sonuca nerden vardin? Sevgilisi olan erkekten hoslanmiyor mu kadinlar?
Gulumsedigi kisiler, mutlak hoslandigi kisiler ise, sevgilisi olan adam da gayet hoslandigi adam olabilir:)

  • delifaruk  (25.12.14 18:30:06 ~ 18:31:28)