Mide Ekşimesi

Mide ekşimesine ne iyi gelir, süt dışında?

sut iyi gelmez.

maden suyu.
  • shotgunwoman  (24.12.14 23:05:50)
Rennie varsa islem tamamdir yoksa nisasta ve sicak su ikilisi bir cay bardagi kadar icin cekilmez diyorsaniz tarcin ekleyin az,rahatlatacaktir.

Bu arada eklemek isterim,birara sizin blogunuza bakmayi dusunuyordum ama unuyordum simdi duyurunuzu gorunce gidip baktim kendimi kaybettim.blueberryli somonlar falan.aseriyorum su an,kalkip ne var ne yok yiycem evde.hepsi supermis,tebrikler:)
  • cizgilipijama  (24.12.14 23:33:55)
süt mide ağrısına iyi gelir, ekşimesine değil. ılık ve yarım çay bardağı kadar.

  • bradshaw  (25.12.14 08:37:13)
süt sikertir. ekşitmeye neyin iyi geleceği değil ekşitmemek için ne yapılacağı önem kazanır tıpta. akut sendromu kronik hale getirirsen habire ilaç içer hale gelirsin.

  • ytse jam  (25.12.14 08:41:29)
1. önce doktora git acilen.çünkü ben de gitmeye gitmeye midemin içini yara ile kaplatmışım ve gastrit,ülser başlangıcı,karaciğere sıçrayan iltihap ile karşılaştım.
2.çubuk kraker dene.

  • rakicandir  (25.12.14 09:14:52)
kahve çikolata vs uzak dur.
eczaneye git mide için antiasit istiyorum de ilaç ismi söylemene gerek yok. ekşime olduğunda bir tane atarsın geçer.

  • irsh92  (25.12.14 19:05:31)