[]

sodexo nakite çevirme izmir

İzmirde sodexo içindeki paraları nakite çevirebileceğim kişi yada yerleri bilen var mı
 
%20 komisyon istiyorlar en az. acil para lazım değilse, ev alışverişi için geçerli olduğu marketlerden birinde kullanmak daha mantıklı.


  • rygard  (24.12.14 16:14:22) 
Yılbasında sıfırlanıomus. Eve alcak bişi pek yok. Var mı tanıdık


  • electronicblueeyes  (24.12.14 16:18:30) 
yılbaşı paketlerinden alın içindeki alkolü parça parça satarsınız işte


  • argent dawn  (24.12.14 16:47:36) 
@argent down+1 bi dolu alkol satarsın


  • proustun bir aski  (24.12.14 17:13:21) 
Bize de geçen sene "yılbaşı sıfırlanıyormuş" dediler, ama sıfırlanmadı, bilginiz olsun.


  • lord esseginziki  (24.12.14 17:29:36) 
yılbaşı paketleri migros kipa gibi yerlerde. onlarda sodexo geçmiyor ki


  • electronicblueeyes  (25.12.14 09:24:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.