apple tv?

daha önce sorduğum smart tv sorusuna ilginç bir cevap aldım.
o soru;
www.eksiduyuru.com

apple tv..

şimdi araştırmalarım sonucu bu arkadaşta browser yok. sadece ipad'den görüntü aktarımı yapabiliyoruz?

onun haricinde şarkıları dinleyebiliyoruz, radyo dinleyebiliyoruz, youtube'a girebiliyoruz ki bu çok önemli.

ama kendi browser'ı yok değil mi?

direkt kumandayla google açıp arama yapamayız safariden falan?

jailbreakle de mümkün değil yani?

dostum boşver apple tv'yi, senin ilacın neo tv prime:
www.netgear.com

(ya da herhangi bir google tv uyumlu ürün)

not: hiç hazzetmiyorum apple tv'den, bence çok çok boş bir ürün. kimseye de tavsiye etmiyorum.
  • loveinaflipbook  (24.12.14 15:32:41 ~ 15:33:44)
bildigim kadariyla browser yok, sadece kendi uzerinde yuklu bazi app'lerle video stream edebiliyorsunuz

bir de ipad'den airplay ile goruntu aktariyorsunuz. istediginiz her turlu goruntuyu ipad'le izleyebiliyorsaniz olabilir ama hem apple tv'ye para vereceksiniz, hem de elinizde mecburen ipad olacak.
  • co2s2  (24.12.14 15:34:04)
hayır kendi browser'ı yok. ipad, iphone görüntüsünü birebir aktarabiliyorsun.

istanbuldaysan apple store'lardan birisine gidip inceleyebilirsin.
  • teritori  (24.12.14 15:43:43)
seçenekler çoğalıyorrr, biliyordum teknolojinin bu kadar geliştiğini :)

@loveinaflipbook bunu da inceleyeceğim abi mutlaka, bu apple tv'den daha da gelişmiş android bir cihaz, direkt browserla geliyor ama markası, desteği falan nasıldır? bir sorun olduğunda desteği kim sağlayacak :/
  • c1b2k3  (24.12.14 16:06:42)
netgear amerika'da çok tutan bir marka. bu ürünün yanı sıra farklı ürünleri de var piyasada (modem, ip cam, vb). burda desteği olur mu bilemiyorum, pek de sanmıyorum gerçi ama donanımsal bir sorun olması dışında çok da desteklik bir durum olmaz diye tahmin ediyorum.

bir de roku diye bir cihaz vardı, o da çok tutuluyor amerika'da ama onda browser desteği yok.
www.roku.com
  • loveinaflipbook  (24.12.14 20:05:36)