böbrek taşı düşürenler

nasıl?

çok fena dmi?

Her nefes bi ölüm aslında. Allah düşmanımın başına bile vermesin.
Eğer sizde de sancı başlangıcı var ise hemen ağrı kesici iğneniZi yaptırmaya gidin. zaman geçtikçe de daha kötü oluyor.

  • purplee  (24.12.14 14:46:03)
düşürmedim ama babamdan biliyorum. adamı bir kere acıdan haykırırken gördüm o da taş düşürürkendi.

  • sir gawain  (24.12.14 14:46:16)
Ben kum dökmüştüm. Minik taşlar yani.
İnanın tuvaletim gelmesin diye dua ediyordum.
Her işediğimde penisimden içeri bıçak sokuyorlardı sanki.

Allah kimsenin başına vermesin.
  • straples  (24.12.14 14:51:47)
fena. bir sürü karıkoca ilacıyla beraber bol bol su içicen. kırkırabiliyorsan lazerle kırdır ve günde (tabiki güne bölerek, tek seferde 1 litreden fazla içme) içebildiğin kadar su iç. benim 1.5 ayımı aldı kırdırmadan düşürmek.

  • paulie walnuts  (24.12.14 14:57:45)
ben 0,9 cm düşürdüm. eşkina balığının taşları mı ne bişeyler var ondan içtikten sonra düşmüştü şerefsiz. meteor gibi bişey mk

  • safepassage  (24.12.14 15:07:25)
gözümden yaş gelmişti

  • mirty  (24.12.14 15:15:23)
gecenin bir vakti balkonda deli danalar gibi zıplatmıştı beni. gilaburu suyu iyi gelmişti.

  • devorgilla the gunslinger  (24.12.14 15:34:19)
benim yavru:
i.imgur.com
şu 3 mm x 4mm haliyle ne de güzel ağlatmıştı beni it.
1 hafta, 30 litre su, her gün iki ağrı kesici hap. sonrasında bu şey çıkarken öyle bir zevk verdi ki oha dedim zevk çığlığı attım.
  • namus ninjası  (24.12.14 15:41:43)