Dambıl Set

Dambıl seti alıcam sizce hangisini alim?

www.decathlon.com.tr

www.hepsiburada.com

hepsiburadakiler sadece renk olarak farklı sanırım bilemedim.

Vidalar ağırlık arttırmada sıkıntı olcak biraz ama yapacak bir şey yok. Fikirlere açığım

Önemli olan ağırlıklarım metal olması.Düsürünce patlama kırılma olmaz.Ağırlık artırma içinde çözüm www.n11.com

  • efsane  (24.12.14 12:59:43)
tutma yeri kauçuk olanları tercih et, kesinlikle önemli derim.
Acelen yoksa ikinci ele yönel, hatta sağda solda alınık ilan aç. Milletin evinde duran çok dumbell seti var, fırsat bulunca satmak isteyen çıkar.
www.sahibinden.com
tabi sivastan kargo ne tutar bilinmez de pusuya yat bakalım bi süre
Bir de eğer vida ile devam etmeye karar verirsen sakın ola dumbell yerdeyken vidayı açıp kapatma, minder vs kalın bişeyin üstünde yap veya koltuğa koyup aç kapa, beton sesi olsuğu gibi iletiyor alt komşunun kafaya. denemek için dumbelli üst komşuya ver vida açıp kapamasını söyle :D
  • okumayi sevmeyen okur  (24.12.14 13:09:26 ~ 13:11:50)
tutma yeri kauçuk elde bi süre sonra iz bırakabiliyor. ama kauçuk olmayınca da bar insanın elinden kayıyor. en iyisi kauçuklu bar + eldiven kombinasyonu. mutlaka setinin yanına bi de eldiven al. hem nasırı önler hem de elde iz bırakmaz.

  • spirit crusher  (24.12.14 13:40:23)
Döküm olanı alın.

  • angelus  (24.12.14 13:44:03)
bar kauçuk olmayandan al. yorumlarda o kaucuk kısımın zamanla deforme olduğunu yumuşadığını yazmışlar hep. bende alırken araştırdım kaucuk olmayanından aldım.

  • cannibal corpse  (24.12.14 15:56:45)
ben markaya veya yorumlara bakmadım da kendim voit kullanıyorum evde 3 kişi kullanıyoruz kauçuktan sıkıntı yaşamadık. Bu adamlar ne kadar kaliteli yaparlar bilmiyorum.

  • okumayi sevmeyen okur  (24.12.14 16:10:26)