Kızlar toplaşın, yılbaşı partisi kıyafeti ve aksesuar

Yılbaşı partisinde arkadaşlarla ofisimizde parti var. Şimdi ben sade bir "little black dress" giyeceğim. Saçlarımı açık olacak, kafaya şu tacımı takayım diyorum. (bkz: )perikedi.imgur.com

Böyle biraz romantik bir tarzım var gülmeyin :) Bir de smokey eyes makyaj yaparım. Altına şarap rengi ya da siyah sade ayakkabı giyerim. Başka hiç bir takı takmıyım diyorum fazla olur diye. Yoksa minik inci küpeler taksam mı?

Kıyafet konusunda önerisi olan var mı başka?

Edit : saçlar düz ve salık olacak.

Ben seni erkek saniyodum.

Fotografi mobilden acamadim ama ttaç takma bence. Fazla iddiali ve dramatik, ayrıca demode olur. İddiali renkte (şarap rengi gibi) bir stiletto giyebilirsin little black dress in altina
  • damdanakan  (24.12.14 12:15:10)
bence tak çok güzelmiş o fotodaki şey. nerden aldın :D

  • yue  (24.12.14 12:19:40)
@yue 2008 de Etsy den almıştım. Artık bir şey alamıyorum ordan da, dolar çok yükseldi, shipping fiyatı arttı :(

  • old possum  (24.12.14 12:21:22)
ben de begendim linkteki taci; oyle tasli pullu bir sey degil, parti oldugu icin de abartili olmaz ama baska bir aksesuar kullanma bence.

  • fraise  (24.12.14 12:22:32)
eğer inci küpeleriniz çok büyük değilse takın. çünkü fazla pastel olacaksınız, kulaklarda ufak bi inci yansıması biraz hareket katar buna.

bu arada tacı ben de çok beğendim :)
  • in pyjamas  (24.12.14 12:28:30 ~ 12:28:53)
taç noel ile çok alakasız bence

  • pembegurba  (24.12.14 12:39:19)
tak güzelmiş ama inci küpe konusunda kararsızım

  • acckr  (24.12.14 15:53:05)