iddia üniversitesi

hic oynamadım iddia ama biraz önce tel geldi 2,4lük kupon vardı söylemedim sana dedi arkadaas böle net tutan kuponları nerden bulurun 100 200 hopp ordan 18bin nası yaparız

iddaa bayisinde çalıştım 2.5 sene inan bana düşündüğün gibi olmuyor.

  • basond  (23.12.14 23:42:05)
iddaa değil bahis diyelim buna. bahis konusunda uzman en iyi 10 kişiyi getirelim bir arayra. en iyi kuponları çıkartırlar , kendime güveniyorum onların çıkardığı maçlar gibi maçlar ben de çıkartırım. ama mesela iyi analiz yapmak değil. en iyi kupomları çıkarsanda farklı yerlerden kuponlar alsanda bu iş çok zor. çünkü felaket şike dönüyor. aslında en amatör bahiscilerin bile oynadığı 10 maçtan 8-9 tanesi kesin tutar . Tutmamasının nedeni şike , yani kuponu yapıcaksın analizin iyi olacak üstüne bir de şansın olucak oynadığın maç üzerine şike oyunun yapılmaması lazım.

18 bin için şikeli maç bulman lazım. oda öyle ortalıkta şikeli maç dağıtanlardan gelmez sağlam bir yerden gelmesi lazım.
  • zlatanibrahimovic11  (23.12.14 23:48:01)
net tutan kupon diye bir şey yok. hiç girme elindekini de kaybedersin.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.12.14 23:49:26)
tekrar yazayım bu 2.5 yıl içinde iddaa dan kar eden sadece 1 kişi gördüm o da tanıdığımız bir abimizdi kendisinin çokça malı mülkü vardı zevk için oynardı 100 tl yi bahşiş verirdi

neyse bu adam nasıl kazanıyordu kimsenin ihtimal vermeyeceği maçları tutturuyordu.
Örneğin Milan-Lille maçı Ş.ligi milanın milan olduğu zaman bu maç 0-0 biter dedi hepimiz yok canım dedik adam oynadı maç harbi 0-0 bitti inanamadık. Adam tamamen götünden sallıyor ama hep tutturuyordu. Hiç cesaret edip giremedik kuponlarına. 100.000 kazandıysa 30.000 kaybetmiştir.

Ha sonunda kendisini hapiste buldu Orası ayrı umarım hayat yüzüne güler.
  • basond  (23.12.14 23:53:37)
1000 liraya 2 maç söylerim kaybedersen 2 maç daha söylerim kazanana kadar söyleyebilirim. hemde saniyesinde.

  • divit  (23.12.14 23:54:14)
git yap askerliğini bu kafayla fazla sivilde dolaşma:d

5/6 bin topla 1 e 2, 3 kuponla min risk max oran yaparak belki o da %100 değil.
  • mrthany  (24.12.14 00:21:03)
Oncelikle iddaa denen garabetle duzenli kazanman imkansiz. Cunku oranlar dusuk canli bahis yok ve tek mac oynanmiyor.

Yurt disi sitelerden oynsyacaksin. Az cok futboldan anliyorsan asua handikapli oynayip rahat rahat kazanirsin. Tabi her sitede asya handikap yok.
  • halitkin  (24.12.14 00:23:17)