entel ortamlari mi yoksa varos ortamlari mi seversiniz?

isyerinde ki tiplerle hic anlasamiyorum. butun muhabbetleri gittikleri yerler, yemekler, oyunlar, mekanlar, konserler, kiyafetler vs..ya aslinda ben de odun degilim severim bunlari ama bunlarda hic karsi goruse saygi veya tahamul yok. o yuzden nefret etmeye basladim. asagidakiler soz konusu olunca suratima mal mal bakiyor yada cok tuhafmisim gibi davraniyorlar.

muslum-ferdi baba, besiktas, karili, kizli, kahveli, arkadas arasinda ota boka laf atmali muhabbetleri hic birseye degismem. ukte kaldi icimde size de sorayim. acaba siz neyden hoslanirsiniz?

Ikisinden birisini sececeksem entel olani secerdim.

  • crown  (23.12.14 21:53:03)
entel muhabbetli varoş insanların olduğu ortam.

  • ete summer  (23.12.14 21:54:27)
varoş muhabbetlerin döndüğü entel ortam favorimdir.

  • anonymice  (23.12.14 21:54:54)
abi 0 ve 1 olarak düşünmek zorunda değiliz neticede. arada gri de var. müslüm'le ferdi falan nasıl tahammül edilecek gibi değilse, brunch tripleri de öyle.

  • cevap botu  (23.12.14 21:58:22)
ben ikisini de sevmiyorum. cihangir bebelerinden de tiksiniyorum. ağır abilerden de. düz ortamları daha çok tercih ederim. bi örnek olarak: eğlence ve gece hayatı için tercihim sortie ya da reina gibi yerlere olmadığı gibi (para ile alakasız konuşuyorum yani param çok/az da olsa reina'nın o klas eğlencesini sevmiyorum) tercihim türkü barlar da olmaz. daha underground yerler olur. herkesin sarhoş olduğu, tıklım tıkış, popüler club müziklerinin çalındığı yerleri seviyorum. asmalı mescid'deki kulp gibi mesela. house çalan yerler çok cihangir bebesi işi.

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (23.12.14 22:00:46 ~ 22:01:22)
entelektüel ortamı seçerim.
bütün gün gittikleri yerden bahseden insanları sevmem ama ikinci ortamondan daha leş.

  • kuzey li  (23.12.14 22:01:40 ~ 22:02:01)
" besiktas, karili, kizli, kahveli, arkadas arasinda ota boka laf atmali muhabbetleri hic birseye degismem"

bence onlar da senle anlaşamıyor. karılı kızlı, futbollu, laf atmalı muhabbet hiçbir şeye değişmeyeceğin türden sohbet konuları ise kendine bi çeki düzen ver derim. müzik zevkine kimse bir şey diyemez de diğerleri iğrenç cidden. öncelikli olması daha da iğrenç. hayır yani, çalışacak yaştaysan sağlam fikirlerinin olduğu 3-5 konu olsun ki konuşabil/tartışabil.

iş yerinde şikayetçi olduğun grup çoğunluk sanırım. bu durumda değişmen gerekiyor az da olsa çünkü aksi takdirde mutsuz olmaya devam edeceksin.
  • empati kuramayan psikolog  (23.12.14 22:06:57)
ben ikisini de tercih ederim. sonuçta elbet iki ortam da bayacaktır.

  • cok iyi yol  (23.12.14 22:08:50)
entel ortamlardan tiksinirim. bi sokak arasında arkadaşlarla bira içip muhabbet etmeyi(konular beşiktaş, karı kız) hiçbir şeye değişmem.

  • barky  (23.12.14 22:21:31)
@ete summer+1

  • dinsiz adam  (23.12.14 22:23:09)
Entel ile varoş olunabilir ana varoş ile entel olunamaz bence

  • imparatorolmayikolaymisandin  (23.12.14 22:35:06)
2. paragrafta bahsettigin muhabbetlerdense oturup duvari seyretmeyi tercih ederim. Entel muhabbetlere karsi notr'um.

  • delifaruk  (23.12.14 22:38:02 ~ 22:42:26)
ben ikisini de tercih ederim la. sabah akşam kreş muhabbeti dinliyoruz biz burda :(

  • bruges  (23.12.14 23:03:03 ~ 23:03:24)
müslüm-ferdi baba, futbol ve karı-kız muhabbetlerindense oyunlar, mekanlar, konserler cennet gibi geldi.

bir de karı-kız ve futbol muhabbetinin varoş, oyun-mekan-konser programının da entel olması gerekmiyor.
  • king lizard  (23.12.14 23:06:58)
Varoş ortamları severim. O entel görünümlü piçler varoşların taşşağını yesin.

  • mountaincat  (23.12.14 23:08:53)