İş Bankası Bankamatik Kart Aidatı

Öğrenci olduğum sürede almadılar hiç de mezun olur olmaz çökmüşler hesabıma. 40 lira vardı uçmuş, daha ne kadar uçar onu da bilmiyorum.

Bunu geri alma yolu nedir? Telefonda, şubede cıngar çıkarsak alabiliyor muyuz ötekilerde olduğu gibi?

Kapatmakla tehdit et. Olmadi kapattir yani temiz temiz aidati belli bir kart çıkartırsin.

  • rayde  (23.12.14 20:16:01)
Mezun olduysan imkansız. Sonrası için de hesaptan herhangi bir otomatik ödeme talimatı verirsin kesmezler.

  • cunupkral  (23.12.14 20:17:59)
yapabileceğin bir şey yok bu konuda. tüketici hakları kısmında bankaya bir yaptırımı var mı bilmiyorum kredi kartı yıllık ücretleri gibi.. gönderilen paralar hesabına gelir gelmez çekeceksin, hesapta para tutmayacaksın çaresi bu...

(git: 686070)

üşenmedim baktım 120 lira para kaptırmışım 3 senede iş bankasına..

1.DÖNEM HESP.İŞL.MAS. BSMV ( 47.62 +* % 5 BSMV)
2.DÖNEM HESP.İŞL.MAS. BSMV ( 47.62 +* % 5 BSMV)

hesapta para bırakınca yılda iki kez 5 - 10 tl bazen 45 tl para çekilmiş 47.62 tl'yi tamamlayacak şekilde...
  • synche  (23.12.14 20:34:58 ~ 20:37:02)