Lindt Çikolata Sevenlere!

Selamlar,

Lind çikolataları seviyorsanız A101 marketlerde 7 liradan satılmaya başlandı bu hafta. Çok çeşit yok, sütlü, bitter, ekstra sütlü, fındıklı, karamel dolgulu ve nugalı var. Ayrıca Merci, Aftereight falan bir şeyler daha vardı.

Stoklayın.

Düzeltme: Soruya çevirdim geri, altlarda kalırsa bir şey yazan olursa yanda çıkar, daha çok insan görür diye.

Bizim burdaki a101 kampanya ürünlerini çarşamba çıkarıyor o yüzden akşam uğradığımda gördüm. Bazı yerlerde perşembe olabilir bu haftalık ürünler. Ona göre ayarlayın işte.

Siz Lindt'in hangi çeşidini seviyorsunuz? Ben tuzlu ve biberli olanlarına hastayım ama yok tabi A101 marketçiğimde.

migros'tan alıyorum bazen. biberlisi de mi varmış?? portakallı almışlığım var bir kaç kez.

  • puc  (23.12.14 18:11:54)
baya çeşit var puc, macro center'da oluyor sanırım en fazla çeşit.

  • april12th  (23.12.14 18:14:35)
bir guzellik yapayim ben de www.a101.com.tr

  • exlibris  (23.12.14 18:19:52)
bunlardan toffifee güzel. lindt tabi ki güzel. merci eh işte vasat bence. after eight sakın almayın, leş. almanların o üzümlü kekini de hiç sevemedim. en alttaki diğer üçünü ilk defa gördüm.

  • fayfim  (23.12.14 18:24:56)
Bugün salı la daha neyse yarın bir uğrayayım, lindt'in o ürünleri migraslarda da 7 lira galiba ama tüm çeşitleri olmuyor, momami üçgen çikolatalar da güzel, lindt'in fiyatı pahalı gelenler için güzel bir alteranatif, merci meraklısına güzel, ikramlık daha çok bence. after eight migrosta 6,95, naneli farklı bir tadı var.

choco rocks'la muzlu şeyi merak ediyorum, momamininmiş bunlarda.
  • atom karincanin torunu  (23.12.14 18:32:51 ~ 18:33:03)
Chilli ve nar soslu olan. Ahh, çok güzel anılarım var kendisiyle.

  • yirmisantim  (23.12.14 18:37:20)
bitter %85 kakaolu olanını aşırı seviyorum. önceden %70'liği yiyordum da meğer olay %85'deymiş.

  • soso  (23.12.14 18:59:07)
85lik de 7 lira migrosta @soso oo indirim varmış diye gidip 70lik alacaktım ama migrosta kaçtı yaa diye bir baktım ki ne göreyim :D

  • sen de git sen de unut  (23.12.14 19:05:46)
arkadaşlar bu her migros'ta var mı kesin bilgi mi

  • pescador  (23.12.14 19:07:41)
Supersin ya :))

  • duende  (23.12.14 19:07:53)
@sen de git sen de unu, öyle miymiş ya? buradaki migros'ta en son %85'liği bulamadığım için bi şarküteriden 10 liraya almıştım :/

hah

www.sanalmarket.com.tr
  • soso  (23.12.14 19:20:16 ~ 19:22:58)
ahaha Migros'ta varsa ben de koşayım :D

  • april12th  (23.12.14 19:20:57)