jeep renegade satin aliyorum acaba hangi bayi daha iyi fiyat sunar

ben beylikduzunde oturuyorum. bizim sirketin hemen yaninda birmot var. buradan alicam ama sonra dusundum acaba diger bayilere gitsem bana daha iyi indirim firsati veya paket sunabilirler mi ? sizin bildiginiz istanbuldaki hangi yetkili bayi daha iyi fiyata jeep renegade verebilir bana ? listesi burada ben baktim.

jeep.com.tr

ya belki ben yanlış anlıyorum ama oturduğun yerden bizene? şirketinden bizene? aldığın araçtan bizene? reklam mı yapıyorsun soru mu soruyorsun belli değil. sorduğun sorunun cevabı da belli ya neyse. hayırlı olsun, ekleyen kızlardan bir kaçını yönlendir.

  • in search we trust  (23.12.14 08:51:11)
Eğer komşunuz bayi tanıdık değilse ben olsam Mengerler, Çiftçiler ve Çiftkurtlardan da teklif alırım. Biraz muhabbete güzel indirimler alınabiliyor.
Range Rover alacak olsan yardımcı olurdum. Benim 2013 modeli alırken iyi indirim almıştık ama spottan almıştık.
Jeep de çok farklı değildir herhalde Etiler tarafındaki spotçulara da bir bakmak lazım.
  • ozdek  (23.12.14 08:51:57 ~ 08:53:35)
Benim Ferrari'yi alırken epey indirim yapan bir bayi vardı adı aklıma gelirse diyeceğim.

  • vendorth  (23.12.14 08:58:11)
sıcak para varsa gidip pazarlığını yapacaksın hocam. bu ekonomide nakit her kapıyı açar.

  • argent dawn  (23.12.14 09:05:25)
arkadaşlar renegade o kadar pahalı bir araç değil. golf'ten ucuz.
cevaba gelirsek ben olsam bayilere gider yüzyüze indirim alırdım, kişiye göre fiyat veriyorlar genelde.

  • medievalman  (23.12.14 09:06:55)
Gaziantep Topcuoğlu Otomotivi bir ara sonrada bana haber ver. bakalım bir şey yapabilir miyiz?

  • dokuzonbeş  (23.12.14 09:20:51)
Eğer komşunuz bayi tanıdık değilse ben olsam Mengerler, Çiftçiler ve Çiftkurtlardan da teklif alırım. Biraz muhabbete güzel indirimler alınabiliyor.
Porsche Cayenne alacak olsan yardımcı olurdum. Benim 2013 modeli alırken iyi indirim almıştık ama spottan almıştık.
Jeep de çok farklı değildir herhalde Etiler tarafındaki spotçulara da bir bakmak lazım.
  • fransizkalanadam  (23.12.14 09:41:21)
spot araba almanızı tavsiye etmem, bayi çıkışlı araçlara yönelmeye devam edin.

fiyat konusunda tabi ki farklı teklifler verebilirler, en azından vw'de öyle, istanbul içindeki bayilerde bile farklı teklifler oluyor. 500-1000 lira da olsa oluyor.
  • drystedb efficacious  (23.12.14 09:44:50)
bir üsteki beyfendi, zaten en başta yazdım belki ben yanlış anlıyorum diye.
en azından ben eleştiri yaparken kimsenin bi yerini sikmeye kalkmıyorum.
anlamadığım nokta ise şu; "ben beylikduzunde oturuyorum. bizim sirketin hemen yaninda birmot var."
bu bilgi bana çok saçma geldi? gelemez mi? gelmesi için senden izin mi almalıyım? zihniyetin neresi sikilir? kimsenin neye bindiği umrumda değil, benim ehliyetim bile yok. sadece ucuz göründü, aklımdan geçeni yazdım, sikmeden de anlaşabiliriz.
  • in search we trust  (23.12.14 09:50:07)
Her bayi farkli fiyat verir abi. Yada hic olmadi bi ikise opsiyon eklerler. Yine digerlerine sor sen mutlaka.

  • c1b2k3  (23.12.14 09:50:30)
@in search we trust bildiginiz uzre burasi soruya cevap vermek icin var. Ondan bana ne bundan banane diye de cevap olmaz yada digerlerinin yaptigi gibi. Hava atiyorsa da atiyor olabilir. Benim anladigim ise su oldu " is yerime yakin birmot var, beylikduzundeki bayii" burada bayi belirtiliyo ki taniyan bilen varsa soylesin.

  • c1b2k3  (23.12.14 09:54:05)
@hep mutlu olmak istedim

sözlüğün ünlü bir lafı var, ironiden anlamayan nesle aşina değilim diye.
arkadaşım rahatsız mısın sen? oyma falan, nerden geliyor bu rahatlık?
sanane be istediğim şeyi istediğim gibi yazmak için sana açıklama mı yapmalıyım? git küfürlerini başka yerde savur.
  • in search we trust  (23.12.14 09:55:48)
2 bin indirimli alacagim diye sana kitlemesinler de başka bi arac, dikkat et.
2015 serileri gelince belki indirime girebilir; ama istedigin donanım yoksa patlarsın o zaman. zaten su an istdigin donanım yoksa beklersin baya; 2015 serisi gelir o da pahali olur.

herhangi bi bayinin direk elinde olan modeli alırsan makul bence.
0 aliyorsan fiyat listesinden 2bin falan düşerler en fazla kanımca. 1-2 nin peşinde koşma derim.
  • sage  (23.12.14 10:25:07)
Azcik daha bekle sonra mengerlerden al

  • Solem2  (23.12.14 10:59:22)