2. Geleneksel Duyuru Yılbaşı Hediyeleşmesi [durum güncellemesi #03]

arkadaşlar selam,

Hediyeleşme durum güncellemesi #02'den (git: 878212) sonra neredeyse hiçkimseden mesaj gelmedi. ben de pek görünür olmadığını düşündüğümden tekrar bir güncelleme yapma gereği duydum.

bu zamana kadar hediyeleşme eşinden mesaj alamayan, iletişime geçilmeyen kimseler var ise lütfen bu duyurunun altında nicklerini paylaşın. ona göre iletişime geçmeyen kişileri belirleyip çekilişten çıkaracağım. ne kadar kısa zamanda yaparsak o kadar iyi, neredeyse hiç zamanımız kalmadı çünkü :\ duyanlar duymayanlara aktarsın, bugün sonunda bir şekilde halledelim bu işi!

şimdiden hepinize teşekürler, süper pazartesiler!

not: mesela bana hediye alacak orta buyuklukte bir ulkenin krali bana hala ulaşmadı. kendisine hediye alacak labanon nickli arkadaş hediyesini göndermemiştir umarım, çünkü bu arkadaşı listeden çıkaracağım.

Hediyeleşme Duyurusu - part 1 (git: 868788)
Hediyeleşme Duyurusu - part 2 (git: 872006)
[durum güncellemesi #01] - (git: 877712)
[durum güncellemesi #02] - (git: 878212)

bana gelmedi mesaj.
hediye alacağım kişiyle irtibata geçtim ama, bu hafta yollayacağım ona hediyesini.

edit: a darkness coming
  • brotha b  (22.12.14 08:18:11 ~ 09:03:25)
Ben yokum hediyelesmede de sabitlenmemis hala, yan tarafta gozuksun diye yazdim :)

  • c1b2k3  (22.12.14 09:47:53)
Erkek arkadasima gelmedi mesaj, nicki lunedor.

Bu hediyelesme isi zorunlu degildi mesela. Insanlar ben de ben de yazarken düşünüp oyle yazsaymis keske.

edit: arkadasin nicki phoenixboy
  • fraise  (22.12.14 11:53:05 ~ 12:54:22)
bana da hediye gelmed

eksisozluk.com/?q=koyundabeslenenyilani
  • tantunisultansüleyman  (22.12.14 14:40:11 ~ 23.12.14 11:10:08)
ben hediyemi gonderdim bile ama bana alcak arkadas hala hediye arastiriyormus.

bu arada abi dun malum olayi duydum cok sevindim :)) (aramizda)
  • ne desem bilemedim  (22.12.14 15:01:03)
selam, ben hediye göndereceğim kişiye ilk mesajı atalı baya oluyor ama ses yok, bana hediye alacak kişi biraz bilgi alma maksatlı mesaj atmıştı ben de anında geri dönmüştüm ama ondan da 15 gündür ses çıkmıyor :)

hediye alacağım kişi; xasuo.

bana hediye alacak olan: immortal.

yani açıkta kaldım gibi :)
  • drystedb efficacious  (23.12.14 09:36:34 ~ 09:37:46)
hediyem yerine ulasti ve ben hediye mi bu sabah aldim ve cok mutluyum bu olaya bu sene katildim ve cok dogru yapmisim dedim umarim herkes hediyesine kavusur bir an evvel
Bu cekilisi organize eden, emek veren herkese koskocaman tesekkurler ediyorum yasasinnn eksi duyuru yasasin yeni yil cekilisiiiii hepimizeee mutlu yilllaarrr yihhuuuu :)))

  • true2701  (23.12.14 13:41:35)
benim hediye alacağım arkadaş burada, ancak bana hediye alacak arkadaştan ses çıkmadı hala (bkz: in god we trust all others we audit)

  • koyundabeslenenyilan  (23.12.14 16:29:52)
Bana da mesaj gelmedi. Bana hediye almasi gereken: delirten.

  • bi sey dicem  (23.12.14 17:31:19)
benim hediye alacağım kişi hesabı kapamış ya da uçmuş sanırım. başka bir hediye bekleyen varsa yönlendirebilirsiniz, bağyan kişisi olursa süper olur.
edit: @koyundabeslenenyilan ben de bu kişiye hediye alacaktım

  • gkk  (23.12.14 19:49:20 ~ 19:51:03)
ben aldım yarın göndericem bana alacak olandan epeydir ses yok.

  • optum kib bye  (23.12.14 21:03:44)
bana geldi
mirataurus'un hediyeside yarın kargoya veriliyor

  • GreyFever  (23.12.14 22:38:47)
ben hediye vereceğim kişiyle msjlaştım ayrıca içimden geldi hediye alacağım kişiyede hediye göndereceğim hepsinin hediyeleri hazır ama kargocuya gitmeye üşeniyorum:(

Karşılıklı hediyeleşmek isteyen yeşillendirsin :)) yurtdışından kargom gelirse elimde çok orjinal eşyalar olacak.
  • mrthany  (24.12.14 13:37:09)
*******************************************************

evet arkadaşlar,

katılmakisteyen ama çekiliş zamanını kaçıran arkadaşlara ulaştım, gelen cevaplara göre çıkarılacak arkadaşlarla eşleştireceğim. umarım geç kalmayız :\

şimdilik 2 kişi eksiğimiz var, gelecek cevaplara göre eksik artabilir. bu durumda katılmak isteyenleri sıraya alabilirim, böylece sıradan hemen listeye alırım.

ilginiz ve sabrınız için teşekkürler!

*******************************************************
  • loveinaflipbook  (24.12.14 21:02:56 ~ 27.12.14 11:57:58)
bana da gelmedi mesaj. brotha b'yla iletişime geçtim.

bana cevap vermeyen arkadaş >>>> animalman
  • a darkness coming  (24.12.14 21:12:24 ~ 21:15:57)
Ben buradayım ama.

  • delirten  (25.12.14 02:44:08)
bana hediye alacak olan fayfim nickli arkadaşta bana ulaşmadı henüz.

  • dragon1653  (25.12.14 06:03:23)
@delirten, yukarıda "bi sey dicem" nickli arkadaşın senin mesaj atmadığına dair cevabı üzerine yazdım adını.

@bi sey dicem, delirten'den mesaj geldi mi sana son durumda?

@@@ cevap hakkı doğan herkes de yazacaksa yazsın lütfen. bi halta yaramadan 31 Aralık gelecek arkadaşlar, ya çabuk yürütelim şu işi ya da son aşamayı hiç yapmayalım. bana da mesaj atılmadı şu zamana kadar. ama mesaj atmayan arkadaşlara hediye alacaklar da var, onları da ihmal etmeyelim. daha fazla geç kalırsak hiçbir anlamı olmayacak...
  • loveinaflipbook  (25.12.14 07:15:31 ~ 07:18:15)
Bana mesaj gelmişti ama sonra bir daha haber gelmedi. (dolaysız tümleç) Sanırım yoldadır hediyem diye düşünüyorum.

Gün itibariyle hediyem geldi... Çok teşekkür ederim...
  • minyatur dev  (25.12.14 08:15:48 ~ 26.12.14 14:57:09)
Bana da mesaj geldi 9 aralikta en son, konustuk ettik ama o zamandan beri ses seda yok

21-28 aralikta yurtdisinda olucam demistim onla mi ilgilidir bilmiyorum. Neyse nicki bende kalsin simdilik
  • la noix  (25.12.14 10:14:29)
arkadaşlar lütfen hediye alamadığınız kişinin nickini bildirmeyin. imkanı olmadığı için alamamış olabilir. bu durum rencide edici olabilir.

  • dahili meddah  (25.12.14 12:04:36)
ben de mesajlaştım sonra haber alamadım. şehir dışında olacağımı söyledim bir süre göndermesin o tarihte diye ama bir cevap alamadım. bekliyoruz.

edit: ben mesaj aldım arkadastan. gelecek hafta halledicez.
  • ufukcel  (25.12.14 12:09:51 ~ 26.12.14 17:20:23)
@dahili meddah zorunlu degildi bu cekilis maddi durumu yerinde degilse girmeyebilirdi bu ise. Kendisine hediye gelsin ama maddi durumu olmadigindan gondermesin, guzel plan dimi?

  • la noix  (25.12.14 12:56:40)
selam, bana hediye gönderecek olan immortal nickli arkadaş az önce mesaj attı ve iletişim bilgilerimi istedi. fakat hediye göndereceğim kişi olan xasuo'dan hala haber yok bilginize :)

  • drystedb efficacious  (25.12.14 13:23:30)
ben daha gönderemedim hediyeyi çalışma yoğunluğundan.. ama yarın inşallah kargoluyorum.. eşleştiğim insan merak etmesin hediyesi hazırdır.. :)

  • asabi  (25.12.14 17:13:23)
Bana gönderecek arkadaş adresimi aldı, sonra hiç haberleşmedik. Gönderir herhalde, göndermezse de canı sağolsun. Ama ben gönderirken birtakım sorunlar yaşadım. Alacağım kişi toplam 6 kere Duyuru'ya girmiş. Sözlükten ulaştım kendisine. Sonra yurt dışında yaşıyormuş, sanırım Noel tatili için buradaymış. Bir arkadaşının adresini verdi, ona gönderdim. Kargo dün teslim alınmış görünüyor ama ben o kişiden hiç haber almadım. En azından birini beğensin diye çeşit çeşit hediye almıştım. "Birinden tiksinse diğerini sever" diye düşündüm ama şu an eline ulaştı mı ulaşmadı mı ya da bu kadar mı nefret etti, merak ediyorum açıkçası. Aylardır toplam 3-5 kere girdiğim sözlükte sürekli mesaj günceller haldeyim.

  • aychovsky  (25.12.14 20:12:41 ~ 20:14:40)
Ben de şöyle bir duyuru açtım, konuyla hafiften alakalı olduğu için buraya da koyuyorum: eksiduyu.ru

  • yirmisantim  (25.12.14 21:08:50)
Herkese selam. Ben duyurulardan mesaj atıldığını bile bilmiyordum. İki tarafa da mesaj attım. Kusura bakmasınlar. Geç kaldım biraz :/

  • in god we trust all others we audit  (25.12.14 23:00:10)
Bana hediye alacak arkadaş bi mesaj Attı, sonra bi dönüş falan olmadı. Diğer arkadasa da konuda bana ulaşmasını söylemiştim, görmedi sanırım. mesaj attım şimdi.

  • fayfim  (26.12.14 00:20:10)
labanona kim hediye alıcaktı ?

  • hebanon  (26.12.14 06:22:56)
arkadaşlar gerçekten kafam karıştı artık. yani burada sayılan her isim için neredeyse alacak edecek diye şeyler söylenmeye başlandı. yeni girmek isteyenlerden bir kısmı artık geç olduğu için girmek istemiyor. ne yapacağımı şaşırdım.

kimsenin bana alıp almaması gerçekten umurumda bile değil ama diğer herkesin bir şekilde memnun kalmasını istiyorum. ama tutarsız bilgiler ışığında da bir şey yapamıyorum gerçekten.

sanırım son haliyle kaldı böyle. başka önerisi veya şikayeti olan var ise can kulağıyla dinlerim, mesajla bildirebilirsiniz. ama şu anki şartlarda ne yapacağımı bilemiyorum...
  • loveinaflipbook  (26.12.14 14:17:32)
@loveinaflipbook

Iyi ki bu duyuruyu actin, insanlar mesaj attilar sayende :)
  • la noix  (26.12.14 15:40:46)
@hebanon, fengari alacakmış labanon'a

  • loveinaflipbook  (27.12.14 11:18:31)
@loveinaflipbook evet delirten ile iletisim kurduk

  • bi sey dicem  (27.12.14 11:52:49)
Loveinflipbook organizasyon konusunda yardımım dokunabilir ihtiyaç olursa bilgi vermen yeterli

  • EXXE01  (29.12.14 09:37:21)
Bence artık loveinaflipbook'dan çıktı olay. O kadar çabaladı ki ona da yazık. Bu saatten sonra hediye alacağı kişilere mesaj atmayanlarla ilgili yapacak hiçbişey yok bence.

  • suicides underground  (29.12.14 16:30:01)
Ben isim soyadı bekliyorum. Onları da yazarsa gönderebileceğim.

  • delirten  (30.12.14 02:16:38)
Ben de hediyeyi gonderdim. Bana alacak arkadas bilgilerimi aldi. Sonrasinda ses seda yok.

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (31.12.14 04:38:08)
benim gonderecegim kisi mesajima cevap vermedi, ben de onun alacagi kisiyle konustum ve cevap vermeyen arkadasi bypass ederek hediyemi yolladim. 6 gun onceydi bu, subeden teslim alan yok hala, bana geri teslim ederler sanirim yakinda. bana hediye yollayacak arkadas mesaj atti, cevap verdim, sonrasinda buraya usendigini yazmis, baska da bir bilgim yok.

  • eeqlaehuje  (31.12.14 13:13:52)
hediyemi gönderdim, benim hediyem de ulaştı. çok güzel bir hediye göndermiş, @the silent enigma. teşekkür ederim tekrar.

  • tahtelbahir  (31.12.14 14:41:00)
Ben hediyemi gonderdim ptesi ulasir demislerdi ama hala gitmemis anladigim kadariyla. Bana da bir hediye ulasmadi ayni zamanda.

  • kegums  (31.12.14 15:42:30)
Valla ayıptır söylemesi ben yeni yıla Ruprect'in hediyesi olan harika çikolataları yiyerek girdim. Hediyesi hala gelmemiş olanlar yazık size.

  • buff  (31.12.14 23:21:08)
@buff Biz mahsur kaldık kampüste. Araç inip çıkmıyor. Hediye hazır duruyor ama aksadı göndermemiz.

  • delirten  (01.01.15 17:11:04)
1 sene gecti hala hediyelerini gondermeyen arkadaslar var sanirim ahahahhaahhahah

  • c1b2k3  (01.01.15 23:44:04)
***************************************************
Arkadaşlar selamlar,

bir süre uğrayamadım, ilgilenemedim ama zaten artık benden çıkmıştı olay tahmin ettiğiniz üzere.

Duyuru Hediyeleşmesi 4. güncellemeyi oluşturdum, lütfen oraya da bir göz atınız (git: 885639)

teşekkürler!

***************************************************
  • loveinaflipbook  (02.01.15 10:18:28)