6 aylığı 300 lira olan spor salonu çok mu leştir yahu?

ya acıbadem'de var böyle bir yer. dışardan neye benzediği pek belli olmuyor. kuytuda köşede bir ortam. girip "mekan nasıl diye bakayım dedim" demeye de çekindim işin açığı. buuuu şey, acıbadem caddesi'nin sonuna doğru sağa dönüyosunuz bim falan var onun ilerisinde. doğuş üniversitesi, bilmem ne lisesi var o sırada.

giden eden var mı hiç oraya? ben istanbul'da 3 sene "ayda 80-90 lira civarı" spor salonu aradım da bir tane yer bulamadım. burası güzelse atlayayım diyorum iyileşir iyileşmez.

6 aylığı 300 lira olan mekandan hayır gelir mi, "fiyata aldanma kardo asıl öyle yerler sağlam olur" diyebilir misiniz ne dersiniz güzel bi yer mi acaba? "bunu oraya sorsana delikanlı" diyeceksiniz şimdi ama hem istanbul'da değilim hem olsam bile spor salonuna girip sağa sola bakarak kaliteli olup olmadığını anlayamam ki, daha önce hiç bulunduğum bi ortam değil.

6 aylığı 300 lira olan mekandan hayır gelir mi?

bence gelmez.
  • streak  (21.12.14 20:33:10)
bu şey mi, badem tat'ın ordan sağa dönüp ilerliyorsun, ilerleyince doğuş üni mezarlık falan var, oraya gelmeden sol tarafta kalan yer mi? eğer orasıysa 4 sene önce gitmiştim, ilk spor salonu deneyimim olmuştu, o zaman da aylık 80 liraydı, hiçbir artısı veya eksisi olmayan bir spor salonu orası. yapacağın şeyleri falan biliyorsan gayet gidilir, ama diyorsan antrenör benle her dakika ilgilensin 1000 kilo benç pres yaparken kollarımdan tutsun zorlanırsam falan, nö.

  • vedat chili peppers  (21.12.14 20:36:28)
yeni açılmış ve kuytuysa normal de güven vermedi. 1 ay deneyeyim bu fiyattan ondan sonra karar vereyim de bence.

  • parola58  (21.12.14 20:37:30)
Hacı ,

Acıbademde euroformsports var, 13 aylık 1100 TL ye kayıt oldum, temiz bir yer bir bak istersen.

www.facebook.com
  • recireci  (21.12.14 20:38:04)
mekanı gör.
adam müşteri kazanmak için kampanya yapıyor olabilir.

  • yapma volkan  (21.12.14 20:38:06)
@vedat, işte seni bu yüzden seviyorum vedat. aynen orası işte. her dakika olmasa da ilgilenmeleri lazım ya hiçbi şey bilmiyom ben. ama iyi ya. bunu duyduğuma sevindim. "ooo uzak dur amk yrrak gibi yer" demedin hiç değilse.

@recireci, tek seferde 250-300 liradan fazla veremem maalesef. ki en başta sadece 1 veya 3 aylık kaydolup deneyeyim, göreyim istiyorum. bu tarz bir imkanları varsa ve uygunsa buraya da bakacağım. ama ben işte böyle anca 6 aylığı 300 lira falan bu tarz fakir yerlere gidebilirim, ayda 100 liradan fazlası sıkıntı.
  • pescador  (21.12.14 20:42:46 ~ 20:44:05)
Macfit istanbul şubelerine baksana ankarada 80 liraydı aylığı. www.macfit.com.tr

  • legolasin son oku  (21.12.14 20:45:55)
Macfitlere aylık üye olabiliyorsun bir de 1 ay gidersin beğenmezsen iptal edersin. (Mobilim)

  • legolasin son oku  (21.12.14 20:47:36)
ya ne yapman gerektiğini falan söylüyor antrenör, ondan sonra yalnız bırakıyor seni. sonra yapman gereken bitince yanına gidiyorsun, yeni bir hareket gösteriyor sana onları yapıyorsun. yani 4 sene önce öyleydi. çok da önemli değil bence aslında ya her dakika yanında olması, ne zaman ne yapman gerektiği internette falan çok detaylı yazıyor. ciks spor salonlarının bir esprisi yok bence sauna ve oraya giden insanların hıyarto olmaması dışında.

  • vedat chili peppers  (21.12.14 20:52:10 ~ 20:53:00)
yeni açılacak olan mac fitleri kovala, cevrede yeni açılacak bi avm varsa kesin acilir.

acilmadan once kampanya ayagina musteri topluyorlar.

ben metrogardene (ist Çekmeköy) aylik 55 tl kaydoldum. yillik kaydolsaydim ayligi 45 e gelirdi.

simdi de aylik 70-80 olmali.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (21.12.14 20:54:34)
Havalandırma ve hijyen önemli, merdivenaltı bir yerde spor yapmak yerine dışarıda yapın, evde yapın. Beleş hem :)

  • sevgikusunkanadinda  (21.12.14 20:57:30)
Macfitler leş değil mi yani?
Bunun açıldığı Avm'ler halı saha maçı sonrasına döndü. Her yerde şortlu, çantalı abiler...

Spor salonları: "sporcumuz bir hevesle başlıyor, sonra gelmiyor. e biz bu kerizlerden bir aylık alacağımıza 3 ay alalım 6 ay alalım" dediler. Bunun ilk keşfeden büyük salonlardı. Herkes markadan korktu. Amınakoduğum 1 yıllık peşin verilir mi demediler.
Küçük esnafa nakit para her zaman iyidir.
Bahsettiğiniz salona bir aylığı sorsanız 100lira der büyük ihtimalle.

Kısaca 'hoca'ların hepsi aynıdır. Ucuzsa gidin. Kendinize inanıyorsanız verin 6 aylık.
  • nickini vermek istemeyen uye  (21.12.14 21:11:08 ~ 21:11:35)
Orası iyi diyorsanız ben de bakayım ya gelip geçerken görüyordum, hem okula eve yakın.
Gidilir mi yani??

  • bir nick var benden iceri  (21.12.14 21:21:42)
Hocam git bi bak. Fiyatina pek guven olmuyor spor salonlarinda..

  • ahada nick  (22.12.14 05:47:13)
hele sen 2 ay düzenli git. sonrası allah kerim

  • dokuzonbeş  (22.12.14 07:43:17)