kediler için yaş mama tavsiyesi

fiyat/kalite açısından hangi markaları tavsiye edersiniz
siz neler kullanıyosunuz

ben temizmama'dan alıyorum. kuru mama tercihim de temizmama'dan. Tüy dökülmesi problemi olmadığı gibi çok susatmıyor. whiskas almıştım mesela bir kez mecbur kalıp iki kedimde suya saldırdılar 2 gun. bu arada gourmet de iyi diyorlar ( vetler) ama benimkini kusturdu.

  • salem330  (21.12.14 19:56:37)
Yaş mama olarak kendi pisirdigim şeyleri veriyorum. Tavuk/dana ciğeri, dana kavurma, balık vs.

Goodynin yaş mamalarini da ayda yılda bir veriyorum.

Hasta olunca hills id falan yiyor.

Kuru mama temiz mama kuzulu bonacibo.
  • Lim5  (21.12.14 20:39:17)
Evdekilere Royal Canin kuru mamamızın yaş versiyonunu veriyoruz
Sokaktakilere market maması (ne varsa) veriyoruz

  • m e l t e m  (21.12.14 20:43:23 ~ 20:44:32)
solempet.com

Miglior mamalar bi süre indirimde.

Royal canin ve gourmet yaş mamalar aslında en güzelleri.
Temizmama'nın konserverleri de söylendiği kadar taze.
  • Solem2  (21.12.14 20:48:01)
ıslak mama için gourmet ya da gimpet'inkileri alıyorum. 2 haftada 1 veriyorum. zaten zararlı bişi.

  • bradshaw  (22.12.14 08:38:37)
yaş mama çok vermiyorum
balık pişiyosa evde balık
kahvaltıda biraz peynir
biraz süt verebiliyorum

kuru mamamada royal canin kitten kullanıodum
simdi temizmamadan aldım fiyatı makul , lezzeti royal canin kadar değil ama kesinlikle taze.
(ürünleri kendim de denediğim için söylüyorum)
  • cahit tomruk  (23.12.14 14:19:26)
yalnız gourmet profesyonel mama değil, en ucuz mamalardan biri. benim kızlar pek sevmiyorlar tadını nedense. başka ucuz mama alıyorum onu severek yiyorlar.

arada bir iyi marka yesinler diye royal canin de aldığım oluyor. kuru mama olarak da iams ton balıklı veriyorum.
  • lily briscoe  (23.12.14 14:28:38)