erkekler ne düşünüyor?

hani gadınlar erkeklere sorar ya yatakta yatarken. gerçekten o sırada erkekler ne düşünüyor? boş boş dalıyolar mı yoksa 'eve neyle gitsem' ya da 'beşiktaş maçı noldu acaba' 'temmuz vergisi noldu?' diye falan mı düşünüyolar?

maaş kaçında yatıyordu lan?

  • divit  (21.12.14 18:41:02)
iş - güç, faturalar, arkadaş, beşiktaş, peste taktik...

  • ya ben lan neyse  (21.12.14 18:41:22)
  • vedat chili peppers  (21.12.14 18:42:37)
ayvalıktaki arsa

  • okuyucu olmak da iyi be  (21.12.14 18:43:29)
boş boş dalarken çok derinlerde birtakım düşünceler de oluyor ama çok silik belli belirsiz düşünceler oluyor bunlar ve birinden bir diğerine zıplanıp duruluyor çok kolay ve hızlıca. genelde de çok boş beleş düşünceler oluyor. ama tabii ki bazen yandaki kadınla da ilgili bir şeyler düşünülüyor tabii ki. genelde iyi şeyler olmuyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.12.14 18:44:30 ~ 18:45:44)
@palve boş beleş kısmını anladım da neden iyi şeyler olmuyor ki?

  • seksen9  (21.12.14 18:53:55)
açıkçası hiçbir fikrim yok.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.12.14 18:59:56)
fazla karmasik seyler degil ya.

"lan acaba arabayi satip dizel mi alsam?" veya "zamaninda dolar almayan kafami sikim" gibi seyler.
  • varg  (21.12.14 19:02:57)
Bence proletarier ya aseksuel ya mizojen ya da nikahsiz sekse karsi. Taze sevistigin kadin hakkında neden kotu şeyler dusunuyosun heval?

  • damdanakan  (21.12.14 19:06:48 ~ 19:08:00)
@palve o zaman neden diye sormayayım da nasıl şeyler diye sorayım. sabah trip atmıştı sana ya da facebookta birinin fotoğrafını beğenmişti gibi basit şeyler mi yoksa anlamak istemediğim gibi şeyler mi?

  • seksen9  (21.12.14 19:09:24)
bence damdanakan erkek değil kesinlikle. hiçbir erkek taze seviştiği hatun için "ne güzeldi yav ben bu kadını seviyorum" ya da "ne iyi kadın yav" diye düşünmez. ulan seviştik ama ya bağlanıp kalırsa, ulan seviştik ama ya hiç memnun kalmadım ya bi daha isterse vs. gibi şeyler olur genelde. olmasa bile genelde bi huzursuzluk olur her erkek hemen kaçıp gitmek ister oradan aşık falan değilse. ayrıca evet tabii ki nikahsız seks mi olurmuş.

edit: tl dr; genel bir huzursuzluk oluyor işte hemen kaçıp gitmek istiyor oradan erkek kişisi.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.12.14 19:10:29 ~ 19:11:09)
Erkek değilim de sen çok kişisel bir şeyi genelleyip bütün erkek soylu bireylere mal etmissin bence. Erkekler aydinlatsin.

  • damdanakan  (21.12.14 19:14:31)
gelsin aydınlatsınlar iddia ediyorum aşık olmayan erkek seviştikten sonra kaçmak ister, huzursuzlanır. istisnalar dışında bu hep böyledir.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.12.14 19:16:08)
Du bakalim, ne diyecekler.

  • damdanakan  (21.12.14 19:17:06)
Boşalma sonrasındaki andan bahsediyorsan genelde hiçbir şey. One night stand falansa çoğu zaman "bu muydu yani amk" ya da "sanırım ben sevişmeyi o kadar da çok sevmiyorum" gibi şeyler geçiyor. Seksin overrated olduğu üzerine düşünceler. Kız sevgilimse bir şey geçmiyor genelde, uykum geliyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.12.14 19:42:55)
Öhhmm şimdi şöyle oluyor. Seks esnasında penise ficudun bir çok damarindan kan pompalanıyor ve dogal olarak beyne giden kan/oksijen miktarı azalıyor. bosalmadan sonra ise kan dolaşımı duzeni normale inip beyne de normal oksijen gitmeye başlıyor ve beyin yavaş yavaş normal şeyler düşünmeye başlıyor. Ama direkt kuantum fiziği hala yeterli oksijen seviyesine ulasmadigindan basit gündelik şeyler düşünüyor. Mesela ben saat kaç acaba, yarın çarşamba mıydı perşembe mi? Tırnaklarım uzamış kesim lan şunları. .......

  • ground  (21.12.14 19:47:52)
yataktan karşı tarafa kendini kötü hissettirmeden kalkmanın yollarını arıyorlar.

  • prodeq  (21.12.14 20:26:58)
"biraz daha bekleyip ikinciyi yapsam mi acaba?"

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (21.12.14 20:45:56)
Erkek kisisi bosaldiktan sonra kadinla ilgili pek birsey dusunmez. Hatta kadindan uzaklasmak ister derhal. Nedense o noktadan sonra kadindan hic hoslanmiyoruz. Tiksinir de biraz erkek. Daha dokunmak falan istemez kadina. Kadinin ciplak vucudunun da hicbir cekiciligi kalmaz. "Ne guzel sevistik", "falanca pozison ne iyiydi be!", "ne tutkuluydu ama" gibi seyler dusunmez erkek.
Kisaca soyle diyeyim, taze sevistigi kadin, o sirada Dunya'da yaninda olmak isteyecegi en son seylerden biri oluyor erkegin.
Simdi duyuru kadinlari, gelip bana laf soylemeye kalkmayin agzinizin ortasina bir tane vururum yeminle! Elestri falan yapmayin hic, nedenini biz erkekler de pek bilmiyoruz, boyle oluyor iste. Ama bu bahsettiklerim sadece sevismek icin yaninda oldugun kadin ile ilgili.
  • delifaruk  (21.12.14 21:13:08)
Bazen boşaldıktan sonra kafam o kadar nal oluyor ki (çok yoğun bir boşalma oluyor), o an bırak bir şey düşünmeyi, göz kapaklarımı hareket ettiremiyorum. En içip dağıttığın, en sarhoş olduğun, kendini en uyuşturduğun halini al beşle falan çarp. O derece. Eğer yanımdaki sevgilimse "dur kafamı yaşayayım 5 dakka" diyebiliyorum güçlükle, sonrasında cuddle cuddle ediyorum zevkle, sevgilim değilse de o 5 dakka sonunda kafam açılınca "keşke şurdan defolup gitsem" oluyorum ama saygısızlık etmiyorum tabii yanımdaki kadına. :) konuşmalar elleşmeler falan.

Şahsım adına eğer bir şey düşünüyorsam da o an "güzel s.kiş oldu" gibi şeyler düşünüyorumdur. :) Yanımdakiyle ilgili bir şey değil.
  • yirmisantim  (21.12.14 21:37:31)
İrkekten sogudum.

  • damdanakan  (22.12.14 00:24:00)
damdanakan: durum bu yani, kusura bakma. Bazende kalkmaz istemez erkek ama yine birsey dusunmuyordur, uykusu gelmistir sadece. Genelde cok feci uyku basar cunku erkegi.

  • delifaruk  (22.12.14 07:06:55 ~ 07:07:09)
Sıklıkla; "trafik azıtmadan çıkayım bari."

  • arnold schwarzeneger  (22.12.14 07:55:56)
pompiş sonrasını soruyorsan, o boş boş bakışlarda gerçekten bom boş oluyorum, hani adın ne deseler bilmiyorum derim o derecede.

  • selam  (22.12.14 07:59:22)