Hangi yürüyüş rotası daha mantıklı?

Tartan pistte bir saat tempolu yürüyüş ya da baltalimanına inip (geri yokuş çıkılacak) tarabyaya kadar yürüyüp aynı yolu geri dönmek,sahilde önümüzde bir sürü engel oluyor tabi. Hangisinde daha çok kalori yakarız?

Diğeri daha romantik olsa da tartan pist daha sağlıklı ve performansı daha olumlu etkileyen bir zemin.

  • angelus  (21.12.14 12:07:18)
Diz sagligi icin, tartan pist.

  • marcelorios  (21.12.14 12:09:54)
Kesinlikle balıkçılara çözüm bulunmalı, emirganda sahil bandı genişletiliyor ama diğer yerler aynı. Gözümü çıkıyordu bi kere oltaları yüzünden.

  • Lola90  (21.12.14 12:21:58)
balıkçı ağları olmasa bile yokuş çıkman gerektiği için ikinciyi elemek durumundayız zaten. yürüyüş düz yolda yapılır, yokuş olmayan güzergah bul kendine demişti fizyoterapist bi arkadaşım bana.

  • vesna  (21.12.14 12:27:05)
Tartanda daha kolay sıkılır ve devamlılık sağlayamazsın. Diğerindeki iniş çıkışlar da avantaj. Bir de asfalt beton zemin kadar yıpratıcı değil. Ki zaten yürüyeceksin.

  • arnold schwarzeneger  (22.12.14 08:07:15)