NBA de hangi takıma sempati besliyorsunuz?

Ve neden tabii ki?

dallas. nowitzki büyük etken ve nba i takip ettiğimden beri takım oyunu oynayıp zevk veriyorlar. şuan spursle oynuyorlar hatta. 2. çeyrek sonucu 5 sayı gerideyiz ama olsun.

  • gliderpilot  (21.12.14 03:37:19)
Lakers fanatiğiyimdir ama pek takip etmem basketbolu. Neden lakerslı olduğumu bilmiyorum. Belki shaq-kobe'den dolayıdır.

  • amarikanya fitbolcusu  (21.12.14 04:08:08)
Phil jackson'ın da etkisi vardır tabii.

  • amarikanya fitbolcusu  (21.12.14 04:08:59)
mahalle olarak brooklyn'i seviyorum o yüzden nets

  • Sarix  (21.12.14 06:30:34)
Aaa Chicago çıkmamış. Jordan'ı canlı izleyip Chicago'lu olmayan mı varmış? :)
Ben formayı görünce bile heyecanlanıyorum hala. Bu sene yakından da takip ediyorum: Noah, Butler, Rose var takımda.

Onun dışında Dallas'ın oyununu ben de severim. Rondo'nun adam olabileceği yegane takım orası heralde (:
  • harmonikhakaret  (21.12.14 07:14:49)
sadece majesteleri sebebiyle bulls.

sebebini açıklayamadığım bi sebepten ötürü rockets. belki cassell vardı 90'ların sonunda, ondan ötürü olabilir.

hedo ve stojakovic sebebiyle de kings.

herhalde üç örnekten de anlaşılacağı gibi, uzun yıllardır nba'i takip etmiyorum.
  • cevap botu  (21.12.14 09:05:09)
portland trail blazers. rengi ve amblemini seviyorum. ha bir de genç yeteneklerle harika işler çıkarmasını.

  • devorgilla the gunslinger  (21.12.14 09:19:15)
orlando magic. tracy mcgrady en sevdiğim insandı zamanında.

o da olmazsa toronto raptors, vince carter'a da deli hayrandım.

takip ediyorum hala ara ara ama bahsettiğim dönemlerde hangi basketbolcunun neresinde hangi dövmesi olduğunu bile bilirdim. hey gidi..
  • vedat chili peppers  (21.12.14 09:21:04)
Houston. Barkley drexler olajuwon.

  • namus ninjası  (21.12.14 09:35:13)
miami. dw3. (yaklasik on senedir degismedi)

  • papillon7  (21.12.14 09:40:45)
san antonio spurs. sebebi ise büyük ölçüde tim duncan, one-man-show'un olmadığı fundamental basketbol anlayışı ve popovich. herhalde 12 sene olmuştur takip etmeye başlayalı, hala değişmedi anlayış. hatta marcin gortat'ın spurs hakkındaki bir yorumunu da ekleyelim:

"San Antonio runs offense perfectly. It was like listening to Mozart. It’s just ridiculous how they play."

yani bu adamların hücum edişini izlemek, mozart'ı dinlemek gibiydi diyor adam. sas'ı daha iyi anlatamazdı herhalde.
  • doktor bey  (21.12.14 10:23:06)
indiana. zamanında nba live'dan rastgele seçip çok beğenmiştim sonra takımı. reggie'nin son 2 yılına denk geliyor herhalde bu. maçlarını falan izleyip çok beğenmiştim sonra, hep böyle rakiple kavga hali var detroit mevzusu dışında da.

batıdan da dallas'a sempatim var. 06 şampiyonluğun gidişi, nowitzki, eski dost rick carlisle, mark cuban vs derken.

san antonio da honorable mention.
  • rubenanyukov  (21.12.14 10:53:09)
chicago. jordan'la alakasi yok, uzun hikaye. jordan'i wizards doneminde izlerken bile 11 yasinda miydim neydim daha, hayal meyal hatirlarim.

  • pescador  (21.12.14 11:14:54)
bulls; canlı olarak izlemesem de jordan pippen ;utah serileri. güzel takım güzel geçmiş.

  • the coolest dude  (21.12.14 11:21:56)