e-kitap servisi meritokrasi hakkında

ya bana bunu özet geçebilecek birisi var mı?
özet olarak nasıl işler bu sistem ve windows phone'da kullanan var mı?

ipad ile kullanayım madem öyle.
teşekkürler.

  • teritori  (19.12.14 16:11:47)
ipad e-kitap okuyucusu değil. gözlerini eline alırsın, sonra e-kitap göz yoruyor rererö deme.

  • kuzey li  (19.12.14 16:41:51)
ben bir aydan fazladır tabletten okuyorum, bi sıkıntı yok. tabii e-ink teknolojisiyle daha iyi olurdu ama, tabletten de okunabiliyor gayet.

  • john lee hooker  (19.12.14 16:43:29)
yahu arkadaşlar biliyorum ipad'in bir eokuyucu olmadığı.
reader alana kadar bununla idare edecem işte.
teallam ya
  • teritori  (21.12.14 18:01:59)
var kardeşim.

bittorent indiriyosun. işte ortak klasör oluşuyor filan bu kitaplar 3 saat içinde filan klasörüne iniyor. hepsi taranmış, redaksiyon hataları düzeltilmiş 3 bin kitap.

Bunlar epub formatında kitaplar. ben kindle kullanıyorum mobiye çeviriyorum calibre die bi programla çok basit bişe.

Meritkorasiye sen kendin kitap yükleyemiyosun olanları kullanıuyosun. yüklemen için bişeler yapman lazım.

Zaten nasıl yükliceğin filan anlatılmıştır. şifreler filan falan...

Başka sorun var mı?
  • camfrog sonmez  (21.12.14 18:07:03)