hareme giden otobüs firmaları hangileri?

bilinmedik, dandik firmaları kastetmiyorum. Koşuyolu vs yakınlarda duran da olabilir.

şimdi şehirler arası otobüs firmalarını kasdettiğini düşünerek cevaplıyorum:
kamil koç un dudulludan sonra koşuyolu köprüsünden geçen servisleri oluyor.

  • gis  (19.12.14 11:12:40)
servis değil de otobüsü diyorum ama şehirlerarası evet.

  • cosmicgadin  (19.12.14 11:13:35)
tamam da zaten şehirler arası otobüs firmaları istanbula anadolu yakasından giriş yaptıktan sonra esenler otogara gitmeyecekse kimseyi yol üzerinde ana otobüs üzerinden bırakmaz. samandıra yada dudullu daki ara terminale getirir ordan yolcu servisleriyle daha şehir içi noktalara bırakır. benim bildiğim varan, kamil koç ve metro nun hatta ulusoy unbu şekilde işleyen bir ağı var.

  • gis  (19.12.14 11:16:22 ~ 11:20:29)
senin bildiğinde bir yanlışlık yok da eksiklik var. İstanbul seyahat Koşuyolu şubesinde duruyor mesela. hareme de giden otobüsler olduğunu tahmin ediyorum ama kötü firmalar dışında hatırladığım yok.

  • cosmicgadin  (19.12.14 11:20:32 ~ 11:20:53)
şimdi anladım. evet mesela yukarda saydığım firmalar eskiden haremden de indirip bindiriyordu. şu an kendi terminalleri var artık. oralara servisle ulaştırıyor yolcuyu. ama misal bursa, zonguldak,sakarya vb yerlere giden dandik firmalar hala haremden yolcu indirim bindirim yapıyor benim bildiğim kadarıyla.

  • gis  (19.12.14 11:24:25 ~ 11:25:18)
Efe tur. Anadolu yakası otobüsleri sadece hareme gidiyor. İnecek varsa koşuyolunda da duruyor.

  • okuyamıyom ben ya  (19.12.14 12:23:06)
efetur istanbula gitmiyomuş

  • cosmicgadin  (19.12.14 12:57:36)
truva da haremden gidiyordu diye hatırlıyorum.

  • inheritance  (19.12.14 13:07:49)