Burç uyumu hakkında

Ey Rezan Kirazlar

Başak Burcu erkeği (yükselen Boğa) ile yengeç kadını arasındaki uyum nasıldır ?

iyidir.

  • fallthepieces  (18.12.14 20:57:17)
yengecler tatlis insanlar genelde onlar herkesle uyumlu. basaklari oldum olasi sevmedim o yuzden aralari nasil olur bilemiyorum. ama yengecler kuzu gibi insanlar zaten

  • shotgunwoman  (18.12.14 20:58:50)
Keşke biraz daha Ayrıntılı bilgi verseydin @fallthepieces

  • top_secret  (18.12.14 20:58:52)
ilişkisinde burç faktörünü önemli bir unsur olarak gören bir insan, burcu ne olursa olsun, olgun, düzgün temelli bir ilişki kuramaz bence.
yengeç kadınıyım, tembelim, çapkınım, flörtözüm, kedi seviyorum, başaktan iş çıkmaz ama boğa gibi yükseliyorsa olur bence. jhsdgsfk

  • alice practice  (18.12.14 21:04:04)
başak burcu erkeği ne salaktır ne akıllı, orta halli bişi. yengeç kadını da akıllı olduğunu sanan akılsız oldugu için iyi uyuşurlar. yengec kadını bazen insanı iyi kandırabilir. azıcık dikkat etmek lazım.

boga burcu erkegiyim, 30 tane falan yengec sevgilim oldu.
  • fallthepieces  (18.12.14 21:04:43 ~ 21:05:17)
yükselen boğa olman sebebiyle başaklıktan yırtmışsın hadi biraz.

uyum çok iyidir. aranızdaki sorunlar, senin fazla eleştirici yönün veya onun duygu değişimleri yüzünden olabilir. onun dışında güvenilir burçlardır. bence evlenirsiniz bile.
  • mellifica  (18.12.14 21:52:15)