Vialand?

Kisi basi 99 liraya 2015 ici sinirsiz giris karti kampanyasi varmis. Alinir mi?

20'li yaslarin ortalarinda birisi icin nasildir icerisi? Bir kereden fazla gitmeye deger mi?

Duzen: Hangi uniteler sizce guzel? Onlara bakayim da ona gore alayim :)

Bence ilk yılda en az iki kez gidilmeli. sonra 2 yılda bir tekrar gidilmeli. kalp krizi riski olmadığı sürece de yaşa bakılmaksızın gidilebilir :)

  • peace.on  (18.12.14 19:15:49)
Ooo alırım bi dal :D

  • seabird  (18.12.14 19:16:34)
Eğer yakınlarındaysan güzel olabilir, ben de alsam mı diye düşünüyorum, fakat 1-2 arkadaşla daha eğlenceli olur, her gittiğimde arkadaş bulabilir miyim bilmiyorum, onlar da bu karttan alır mı bilmiyorum.

Arakdaşınız falan bolsa siz alın, her seferinde farklı kişilerle gidersiniz :D
  • atom karincanin torunu  (18.12.14 19:16:38)
oha neredeymiş o özelden yollasana gidip alalım dursun bir kenarda her yıl müze karta 50 lira veriyoruz zaten buna da veririz nolacak

  • argent dawn  (18.12.14 20:47:52)
Verilir link atsana

  • basond  (19.12.14 07:53:42)