ekşi duyuruda olmalı dediğiniz uygulamalar

mesela ben zaman zaman mesaj attığım kişi, mesajı mı okumuş mu okumamış diyerek "ulen okundu veya görüldü" uygulaması olsa güzel olurdu diyorum

ara ara da profil resmi olsa nasıl olur diye de düşünmüyor değilim :))

kişilerin verdiği cevapları artık toplu olarak görebilsek çok güzel olabilir. sorular gibi cevaplar da yani. (görmüyoruz hala değil mi? :D)

  • kahin ahtapot paul  (18.12.14 17:18:56 ~ 17:19:17)
@rumuz ile hitap edildiğinde bildirim ayarı olmalı.

  • gneral  (18.12.14 17:20:48)
kesinlikle android uygulaması olmalı ve mobil girenler ekteki resimleri görebilmeliler.

  • thracian  (18.12.14 17:22:09)
duyuruyu kimler görmüş liste halinde olabilir.

  • cok iyi yol  (18.12.14 17:22:50)
modaratörler görüyormu bu yazılanları, yenilik şart artık duyuruda bizim programcılara yaptırta bilirim isterseniz :)

  • john  (18.12.14 17:25:35)
favorilere aldığımız duyuruları kafamıza göre gruplayabilelim. senelerdir var istekler bölümünde ama compu pek sallamıyor o istekleri sanırım.

  • bass solo take one  (18.12.14 17:39:46)
kollektif bilgi deposu olmalı, bir kişi zaman zaman bir takim bilgilerini veriyor, cinsiyet, yaş, meslek vb. bunları belirtecek bir profil infosu olabilir bir yerlerde misalen,

birinin yorumunu da cevapla diyebilmeli ve @rumuz'u otomatik koymalı yorum kutusuna, bunu belki troll eklentisine update olarak koyabilirim.
  • selam  (18.12.14 17:45:53 ~ 17:47:51)
donut for prezidınt

  • air  (18.12.14 17:46:49)
duyuruyu kimler görmüş yada kaç kişi görmüş olabilir, tabii login olmuş kullanıcılar sayılır.

favoriye atılmış duyurulara cevap verildiğinde bildirim olabilir, en azından favoriler kısmında bir sayı vs. benimkiler link'ine de benim açtığım duyurular için okunmamış cevap sayısı olabilir
  • selam  (18.12.14 17:51:31)
bir duyuruya cevap yazdığımızda, bizden sonra yazılanlara daha kolay ulaşsak iyi olur. taa duyurunun sonuna gitmek çok uğraştırıyor.

  • oinone pe  (18.12.14 18:02:56)
Duyurunun mobil versiyonu gerçekten cok kotu. Fotograflar gorulmuyor, cevaplar editlenmiyor, duzeltilmiyor, arama yapilmiyor. Önce bunlar halledilsin bence.

  • fraise  (18.12.14 18:13:48)
hakkinda penceresine not tutmalik kutu eklensin. bu kadar nicki aklimda tutamiyorum, bari not tutayim bu troll, ergen, öküz, yardimsever, x uzmani, doktor, anketci deyü.

  • shi aila  (18.12.14 18:24:01)
nicklerin yanında cinsiyet yazsın :P ahahahahah

  • secilmis uye  (18.12.14 18:24:17)
mesajın okunma olayı vardı zaten kaldırdılar.

badi ve liste olayı iyi olur tabi. nicki aklıma gelmiyor bazı arkadaşların, listemden bakabilirim. badilerin de hem duyuru hem cevaplarını görmek iyi olurdu.
  • seksen9  (18.12.14 18:31:44)
Sevis butonu

  • divit  (18.12.14 18:51:18)
kişi etiketleme olmalı. twitter mantığı. senden bahsedildiği zaman bir uyarı çıkacak.

  • c1b2k3  (18.12.14 20:11:47)