sevgiliye yeni yil hediyesi

Su ara calismiyorum. 20 tl ayirabildim. Ailem de var hediye alinacak.

Lc waikiki den bi gomlek vey bluz vs dusunuyorum.

Ne alsam kiz arkadasima var mi onerisi olan. Puzzle dusundum 20 imkansiz.

2 adana kebab

  • masa penisi  (18.12.14 16:29:16)
gayet mümkün:

www.puzzlevitrini.com
  • pisiklet  (18.12.14 16:30:54)
herkesin kendi düzeni tabi de işiniz yoksa kendinizi neden zora sokuyorsunuz? illa mecbur mu bu yeni yıl hediyesi. sarılıp kutlayın daha olmadı söz işe girince şurada güzel bi yemek yiyecez (ya da benzeri birşey) filan diyin ne biliyim..bu hediye işleri bi bana mı saçma geliyor bi de böyle zorlaya zorlaya ...
ha param varsa canım ister alırım o başka birşey :)

  • niye ama  (18.12.14 16:31:41)
Ünlü olmayan merkalardan puzzle almayın derim, işkence oluyor sonra.
20 liraya bir sürü şey alınabilir, takıcılarda sayısız çeşit kolye vs var. Bluz olur, böyle örgülüsünden şal / atkı olur, hatta lcw ya da defacto hatta mango outlet'te çanta bile bulabilirsiniz ama çanta riskli tabii.
Kaktüs moda oldu bir şekilde, kaktüs alabilirsiniz.
Acayip güzel süs eşyaları var yılbaşı dolayısıyla, mesela Kadıköy tarafındaysanız Company'e bakın derim. Olmadı mudo concept'te indirimli şeyler oluyor.
  • whoosie  (18.12.14 16:34:04 ~ 16:34:19)
adam bütçesi kısıtlı da olsa sevdiğine bir hediye almak, bir insanı sevindirmek istemiş. salak salak gelip adana kebap falan diye dalga geçmenin ne anlamı var? size göre küçük bir miktar olabilir ama insanlar bu ülkede asgari ücret alıyor, alamıyor.

bence en güzel fikir ikinizin güzel bir resmini fotoğrafçıda bastırıp çerçeveletmek olur.
  • fayfim  (18.12.14 16:35:08)
@mdc +1

  • delineron  (18.12.14 16:35:58)
www.penti.com

bak bu linkteki patiklerden al bir tane. ben 2 hafta once almistim kendime 10 liraydi indirimde 5 liraya dusmus hatta. baya sevimliler, evin icinde hic cikarmiyorum. sicak da tutuyor. 10 liraya bile cok guzel seyler bulursun simdi. hepsi indirime girmis.

yilbasinda oyle cok buyuk seyler almaya gerek yok zaten. boyle ufak tefek seyler gayet yeterli olur.
  • fraise  (18.12.14 16:41:23)
hediye almak yerine 4 tane bira ısmarla en güzeli

  • air  (18.12.14 16:44:55)
kar küresine ne dersin? güzel de bir not iliştirirsin yanına. mis gibi olur.

patik 5 liraya düşmüşse patik de al kızın ayakları üşümesin :)
  • tirbushon  (18.12.14 17:15:06)
fraise+1 bi patik alırsın bir de kedi dövmeliten rengi çorap var, etek giymeyi seviyorsa corap sahane duruyor ben de aldım odun bacaklarıma . www.penti.com

  • Hersheys  (18.12.14 17:18:06)
şu an penti'de patikler indirimde alabilirsin, 10-15 civarındaydı. ya da şal beğenmeyecek kız yoktur gibi.

  • happymushroom  (18.12.14 17:23:23 ~ 17:23:40)
Pentide çok tatlı kedili ev terligi ve uyku gözlüğü seti varmış, patik yerine o da olabilir.

Yanına pazarda satılan şallar var, 3-4 lira bizim burda. Şu kilim gibi karışık desenli mavi kırmızı mor olanlardan bahsediyorum.

Son olarak yanına iki tane küçük ipli taşlı bileklik alabilirsin. 2 lira tanesi küçük takıcılarda. Minik sevimli bir küpe de olur.

Bir tane bir şey almak yerine küçük küçük seyler almak ama kalabalık göstermek daha iyi.
  • Lim5  (18.12.14 17:34:55)
sevimli ev patiği/terliği falan. sevmeyen kadın görmedim, twiggy de çok cicileri var.

  • alice practice  (18.12.14 17:57:07)
eldiven

  • shotgunwoman  (18.12.14 18:08:20)
atkı

  • mesgul ve huzursuz  (18.12.14 22:14:45)
burdaki tasarım takıların çoğu 15-20 tl.

www.facebook.com
  • gis  (19.12.14 02:00:48)
ya ne gerek var hediyeye falan. lcw'ye falan gitme, çok istiyorsan al bi starbucks fincanı ya da penti'den bir panduf ya da peluş terlik, bitti işte.

  • bradshaw  (19.12.14 08:42:59)