Noel kutlama adabı

Merhabalar,

Yazın yanında staj yaptığım hocamın noelini kutlayacağım da kararsız kaldım.

Birazdan bir mail atacağım kendisine sonuna mı ekleyeyim merry christmas diye yoksa haftaya ayrı mail mi atayım onun için?

Şimdiden teşekkürler.

Sms ile şunu gönder ahadsfsadf :D

.....*
..../.\
.../..'\
.../'.'\
../.''.'\
../.'.'.\
../'.''.'.\
^^[_]^^
May this Christmas be so special,
that you never ever feel lonely again
& be surrounded by loved ones throughout!
Happy Christmas.

Haha şaka bi yana, bence 25'inde ayrı bi mail gönder.
  • rodriguez2  (18.12.14 15:30:38 ~ 15:32:29)
anladığım kadarıyla zaten mail atacaksınız, noel kutlamasını şimdiden aradan çıkarayım mi, yoksa haftaya ayrı bir mail atayım mı diye soruyorsunuz? Eğer öyleyse bence şimdiden kutlayın tabii sık sık mailleşiyorsanız noel arefesi kutlamanız daha iyi olur sanki.

  • nuka cola  (18.12.14 15:31:37)
marjinallik yapayım derken yılbaşına kadar da ertelemeyin de :) noel ile yılbaşını ayırt edemiyor bazı insanlar.

  • masa penisi  (18.12.14 15:42:56)
yurtdışıyla çalışıyoruz şirket olarak, şimdiden noel kutlamalarını gönderdik çünkü tatile çıkıyor bazıları erkenden.

araya sıkıştırma ayrı mail at ayrıca.
  • pokerface  (18.12.14 15:52:08)
Marjinallikle ne alakası var, adamın bayramını kutlayacağım şurda.

Ayrıca şimdi atmaya karar verdim arefe günü atarsam muhtemelen mailini kontrol etmeyeceği için görmez. O yüzden şimdi daha iyi.
  • Haldamir  (18.12.14 16:01:18)