bir ara garanti bankası hesapları kapatılıyordu, ne oldu ona?

cidden merak ettiğim için soruyorum.
ekşi sözlük'te gezi eylemleri süresince herkes garanti bankası hesaplarını kapatacaklarını söylüyordu. siz de onlardan mıydınız?
ne oldu, tamamen ilişiğiniz kestiniz mi? şimdi o bankayla herhangi bir işlem yapıyor musunuz?

bir de ekşi sözlük garanti bankası reklamı almıştı, yazarlar sözlük hesaplarını kapatacaklardı, cidden gidenler oldu mu?

3 senelik bir hesabım vardı, malum olaylardan sonra ilk fırsatta kapattım.

Reklam olayını hatırlamıyorum, o ara pek girmiyordum belki de.
  • doxanikee  (17.12.14 23:07:26)
Ben kapattıım o dönem, sözlük olayından haberim yok.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (17.12.14 23:34:18)
babam firmanın tüm hesaplarını kapattı :)

  • c1b2k3  (17.12.14 23:38:17)
"Geçen yıl 3.4 milyar dolarla Türkiye'nin en zengini olan Ferit Şahenk'in serveti ise, 1.3 milyar dolar eridi."

www.turkiyegazetesi.com.tr

İşte buna yaradı bizim o küçük hesaplarımız.
  • a d s z p  (17.12.14 23:40:17 ~ 23:40:40)
Kendim için söylüyorum; Aile fertlerinde bulunan toplam 4 bonus kartı zaten geziden kısa süre önce iptal ettirmiştik.
Genel için ise: Gezi sonrası çok sayıda hesap kapatma olduğunu o zamanın garanti bankası bir şeysi açıklamıştı (on bin miydi? bence hiç az değil), ama tabii meblağlar büyük olmayınca bankayı çok sarsmamıştır. Yine de tavuklu reklama kadar düştüler ya imaj olarak oh olsun.

  • firez  (17.12.14 23:43:18 ~ 23:44:54)
maaş hesabı olduğu için kapatamadım ama kredi kartımı iptal ettim.

  • inheritance  (18.12.14 08:49:24)
herkes demek ki gereksiz yere kahramanlık yapıyormuş.
çoğu kişi zaten önceden kapatmış hesapları ama bunu gezi olaylarına bağlıyormuş, onu fark ettim.

  • m e b  (18.12.14 11:22:10)