hesap satın alma

Merhabalar ahali.

Nişanlım sözlükte baya bir vakit geçiriyor. Sürekli okuyor. Ama bir okur hesabı bile yok..

öyle sanıyorum ki hesap satın almak yasal değil. iki şey sormak istiyorum sizlere.

1) Nişanlıma hediye olarak hesap satın almam saçma mı olur? Güzel bir süpriz olur mu
2)Hesap satın almak etik midir? teşekkürler.

Etiktir

  • kahve kokusu  (17.12.14 22:30:49)
yasal bir şey yok, etik mi değil mi tartışmaya bile değmeyecek kadar önemsiz bir konu.

güvenilir birinden alabilirsiniz, neden güvenilir birinden diyorum adam bir şekilde hesabım çalındı diye inandırıp hesabı geri alabilir.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.12.14 22:34:16)
ben kendi seçmediğim bir nick ve emeğimle almadığım bir hesaptan yazarken asla zevk almazdım. kız arkadaşınız bir okur hesabı bile açmadığına göre o da çok hevesli görünmedi yazmaya. ya da bir hesabı var ve orada gizlice takılmak istiyor. şimdi siz ona bir hesap aldığınızda kendini oraya bir şeyler yazmak zorunda da hissedebilir(sizin hediyeniz olduğu için.)

tabii bu sadece bir fikir.
  • vatandasacartcurtyok  (17.12.14 22:38:47 ~ 22:47:34)
bugün acayip güzel bir nick ilanı gördüm oradan aklıma geldi kız arkadaşıma almak . ama kararsızım açıkçası.

  • sen olmayan cocuk benim  (17.12.14 22:43:26)
Biz o hesapları karaborsada satılsın diye onaylamıyoruz, 30 bin kişi sıraya girmiş beklerken hiç etik değil.

  • syd  (17.12.14 22:55:25)
Benim hoşuma gitmezdi.surekli takip edildigini dusunmek hos değil

  • bluebey  (17.12.14 23:32:05)
istersen al ama kullandıkça senden gizlemek isteyecek o sırada yeni hesap açacak. bi seneye iki hesabı olan sevgilin olur.

  • disardayim  (18.12.14 01:22:41)
istersen al ama bence kullanmaz. zaten sözlükte yazmak istese çaylak olur bir çabası olurdu.

  • kuzey li  (18.12.14 01:29:52)