aktarmalı uçuş - ilk kalkış yerinden binmesek ne olur?

merhaba,
soru şu: mesela paristen kalıp istanbula gelen ve oradan da bakü'ye giden bir uçak var diyelim. ben paris-bakü bileti alıyorum ancak uçağa istanbul'dan binmek istiyorum, bu mümkün mü?

nedenini sormayın, sadece mümkün mü?

edit: havayolunu aramak aklıma gelmemiş olabilir mi sence güzel kardeşim :) buranın amacı ne ki o halde :)

benim bildiğim kadarıyla aktarmalı uçuşlarda ilk bileti kullanmazsan bağlı tüm aktarmalar iptal oluyor. ama bu sadece thy'ye has bi durum da olabilir, arkadaşlar yazar birazdan.

  • in vino veritas  (17.12.14 19:20:12)
ilk bacağı uçmazsanız tüm bilet yanar. genel havacılık kuralıdır.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (17.12.14 19:31:45)
havayolu şirketini arayıp sorsanız daha kolay olmaz mı?

  • exordinary  (17.12.14 19:32:47)
No show derler ikinciye bindirmezler diye biliyorum

  • napoli  (17.12.14 19:52:19)
o dediğin olmaayor

  • domates yiyom  (17.12.14 19:56:11)