devlet tiyatroları cevahir sahnesi salon sırası

daha önce burada tiyatro oyununa giden var mı? gidenlere çok spesifik bir soru olacak ama J numaralı sıra sahneye çok mu uzaktır acaba? gerçi koltuk sahnenin tam karşısında 15 numaralı koltuk olacak ama yine de emin olamadım. sahne planı ektedir.

Cevahir salon 2 de izlemiştim, 2. sıradaydım şuan kafamda canlandırmaya çalışıyorum (uzun zaman oldu), uzaktır.. Bayağı uzaktır..

  • mutekebbir  (16.12.14 22:03:45)
Çok arka değil bence.defalarca gittim arkada da izledim.bence en güzel devlet tiyatro sahnesi cevahirde.

  • sapkasiz cikmam abi  (16.12.14 22:04:02)
benim gideceğim oyun salon 1'de olacak. farklı mıdır ki salon 2 ile salon 1 :S

  • razvan rat  (16.12.14 22:05:18)
Salon 1 ile 2 farkli biraz. Salon 1 biraz daha rahat mesela, 2 de koltuk aralari daha dar.
J sirasi biraz uzak kaliyor. Bilet cok zor bulunan bir oyun degilse baska zaman gidebilirisiniz. Tiyatro sinema gibi degil iste, mimikleri gorebilmek gerekiyor tam tat almak icin. Yani evet biraz uzak J sirasi orda.

  • delifaruk  (16.12.14 22:24:45)
Evet cok uzak. Ilk 4 sira harici gitmem tiyatroya, baska zamani beklerim.

  • sckxyss  (16.12.14 22:27:10)
peki ön sıralardan 23 numaralı koltuk iyi midir sizce? bu sefer de çok yanda kalmaz değil mi?

  • razvan rat  (16.12.14 22:31:59)
Ben boyle durumlarda direk kenar da olsa on tarfi tercih ediyorum. Tiyatro icin gecerli bu. On taraftan 23 alin, cok daha iyi.

  • delifaruk  (16.12.14 22:39:44 ~ 22:40:03)
Kenarda olmasi sorun degil o kadar. Arka sirada ortada olmaktansa on sirada yanda olmak daha iyidir.

  • sckxyss  (16.12.14 22:41:08)
vakit ayırıp ayrıntılı cevap verdiğiniz için hepinize çok teşekkürler :)

  • razvan rat  (16.12.14 22:41:56)