2014 seneniz nasıl geçti

İyisiyle kötüsüyle neler getirdi neler götürdü sizden

düz geçti. pek bir şey olmadı.

  • sir gawain  (16.12.14 13:05:45)
Bok gibiydi.
sevgilimden 2 kere ayrildim.
ayagimi 2 kere kirdim.
gecen sene zengindim bu sene fakirledim.
Deger verdigim bazi insanlarla geri donussuz iletisimi kopardım. Sifir umut.
vallahi 2014 bitse de gitsek.

Hani aslan burcu 2014 de cosuyodu lan!!111
  • rayde  (16.12.14 13:06:11)
maddi olarak çok sıkıntılar içinde geçti. yalnız 2013 sonunda böyle olacağını ön görüyordum. huzur konusunda pek bir rahatsızlığım olmadı ama şu para sıkıntısı hayatın her alanını zorladı. vasat bir yıldı. tek getirisi yılın ilk ayında aldığım küçük otomobil.

  • mega idea  (16.12.14 13:06:13 ~ 13:12:22)
En büyük olay ev almamızdı, ev nedeniyle mahalle, çocuğun okulu filan değişti.Hepsi olumlu değişikliklerdi.Kalanı rutindi diye hatırlıyorum.

  • delicevat  (16.12.14 13:06:27)
tatsız ve zorlayıcı.

  • devilred  (16.12.14 13:07:30)
Tam anlamıyla berbat.
2014 yılında iş değiştirdim, berbat bir işe geçtim. Uğruna iş değiştirdim sevgilim terk etti. Yeni yöneticimin ciddi sorunları var. Yüksek lisansımı bıraktım. maddi ve manevi çöküntüye girdim. Ama aralık ayı itibariyle düzelmeye başladı.

  • notesfromsky  (16.12.14 13:17:58)
her zamanki gibi. allah beterinden korusun şeklinde.

  • heidifener  (16.12.14 13:34:22)
Ilk 4-5 ayi kötü sonraki 4-5 ayi eh iste son 1-2 aydida iyi denilecek sekilde gecti. Kendi sorunlarimdan cok cevremdekilerin sorunlari beni yordu bu yil. Neyse ki yavas yavas rayina oturuyor.

2015 benim için cok onemli, umarim her sey planladigim gibi olur.
  • fraise  (16.12.14 13:39:10)
fakir, yalnız ve depresifti. bomboş geçti yani.

okul bitti. iş bulamadım, para yok. aile uzakta, arkadaş kalmadı. hiçbir şey yapacak halim ve hevesim kalmadı. yarına karnım doyar mı diye düşünerek yaşadım, yaşıyorum.
  • blodeuwedd  (16.12.14 13:42:41)
hayatımın en yoğun yıllarından biriydi. Özellikle 2013 kasımdan sonra şöyle bir 10 senelik mesele yaşadım. sonuç olarak şuanda normal bir düzene oturtabildim ama sanırım.

  • fayfim  (16.12.14 14:27:46)
20 yıllık hayatımın en travmatik ve iğrenç senesiydi sanırım. kendimi en değersiz, en çirkin, en boktan, en ezik hissettiğim dönemdi. sonuna doğru birazcık toparladım. 2015'te daha da iyi olur işalla.

ama ben bu tip şeyleri yıllara bölmeyi falan sevmiyorum, yani 2014'le bi alıp veremediğim yok.
  • pescador  (16.12.14 14:31:43)
Biri sorsun diye bekliyorsum. Ilk defa bir yıl olağanüstü güzel geçti. Nerdeyse yarım asırlık ömrümün en şanslı en kazançlı en mutlu yılı oldu. Kötü seyler de oldu ama bunları hep firsata çevirdim.

  • ground  (16.12.14 14:33:29)
sekssiz

  • emm  (16.12.14 14:40:46)
Birkaç yıl sonra biri bana sorsa en kötü geçen yılımı, düşünmeden 2014 diyebilirim (tabi daha kötü geçmezse önümüzdeki yıllar). Genel olarak en kötü yıldı benim için. Can sıkıcıydı. Sıradan bir yıl değildi. Hemen bitse de kurtulsaktı.

  • aguilas negras  (16.12.14 14:50:48)
Allah kitap kufur etmekle gecti, , türkiye de yaşayıp etmeme ihtimali yokki

  • imparatorolmayikolaymisandin  (16.12.14 14:53:32)
yorucuydu ama iyi bitti.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.12.14 15:25:38)