c# için arayüz oluşturma

bildiğim kadarıyla blend ile yapabiliyoruz bu işlemi. başka program var mıdır bildiğiniz

soru biraz eksik. arayüz oluşturma işlemi kullandığın dilden bağımsız bi hadise. platforma bakmak lazım. eski usül, windows forms application geliştirmek için blend'e ihtiyaç yok. visual studio içerisinden oluşturuyorsun. wpf, silverlight, windows phone ya da windows store için uygulama geliştireceksen, c# ya da vb.net fark etmeksizin, evet XAML ile arayüz oluşturman lazım. XAML editor olarak da piyasadaki en iyi yazılım expression blend.

  • cevap botu  (15.12.14 23:20:25)
uygulama hangi platformda gelistiriliniyor?

  • goo.gl  (16.12.14 00:32:17)
uygulama windows pc için sadece. evet normal windows formlarından başka arayüz oluşturmak için. galiba
DotNetBar,Elegant UI,DevExpress varmış

  • sylow  (16.12.14 15:39:46)
fi tarihinde DevExpress kullandim. cok kullanisli ve goze hitap ediyor.

  • goo.gl  (16.12.14 23:00:36)