Fiyat/performans yazıcı+tarayıcı+fotokopi

Selamlar, yakın zamanda ev kullanımı için renkli bir combo yazıcı almayı düşünüyorum. Piyasada 150 TL ve üzeri çeşitli modeller var. Ancak çok da araştırmadım (utanmadan) size sorayım dedim. Çok uçuk bir şey de istemiyorum. Ekstrası olarak kablosuz ağa bağlanabilir olması tercihimdir ki kablo derdiyle vs uğraşmayayım.

Şimdiden teşekkürler

Hp 1510 (ancak çok hız beklemeyin) renki 200 sayfa-siyah beyaz 350 sayfa basar. Kablosuz özeliği yok.
Kartuşları ucuz sayılabilir

  • ceyrekakıl  (15.12.14 22:48:19)
Canon'u bu işte tek geçerim.. MG2550 serisi ise hem ucuz hem ihtiyaç gideriyor.

www.bulabilirim.com
  • white35  (15.12.14 23:07:26)
Yazıcı fiyatına değil kartuş fiyatlarına bakarak almanızı tavsiye ederim. Sonra her mürekkep bittiğinde bir yazıcı parası daha vermek hoş olmayabilir.

Dolan kartuş olaylarını da araştırabilirsiniz. Uyumlu yazıcılardan seçersiniz istediğinizi.

www.dolankartuscu.com
(bu tür bir sürü şirket var, araştırın derim)
  • rodriguez2  (16.12.14 00:41:26)
Teknoloji, kalite ve fotoğraf baskısı için = Canon
Tasarruflu bir makine için = Epson

MG3550 önerebilirim, gayet şık ve kullanışlı, wifi var. Tam dolu kartuşu ile gelir ama xl kartuş almadan, ya da tank taktırmadan çok tasarruflu olmaz ne yazık ki.
  • sabirstone  (16.12.14 01:00:13 ~ 01:00:24)