[]

Dile Dolanan Saçma Kelimeler

Merhaba arkadaşlar dilinize dolanan, günlük hayatta çok kullandığınız saçma kelimeler neler? Ben "oldu o zamanı" sürekli kullanırım. Sizinkiler neler?
 
mahna mahna
dupdurururuprup

bazen (taktığım zaman) her şeye kullanabiliyorum :(
  • bi bipolarin guncesi  (15.12.14 17:20:31) 
ayyynen öyle (o y ayyynen öyle uzun olacak)


  • devilred  (15.12.14 17:23:56) 
vaaaaaay


  • melancholia  (15.12.14 17:47:59) 
sürekli yok artık diyorum ben de
(acun virüsü kaptım)

  • kutukcu  (15.12.14 18:41:01) 
"aynen" gicik oluyorum bu kelimeye ama kullaniyorum.


  • delifaruk  (15.12.14 18:52:19) 
"yapacak bir şey yok". bir de kafamın karışık olduğu zamanlarda bir şeyi hatırlamaya çalışırken "neydi/nedir onun adı diyorum".


  • uykusunu yakalayan adam  (15.12.14 18:59:06) 
hadi ya

aslında sebebi etrafımdaki boş boş konuşan insanlar. bugün malın birinin doğum günü pastasının neli olduğunu vs. her detayını 10 dk boyunca dinledim sürekli hadi ya hadi ya hadi ya deyip durdum.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.12.14 19:05:26) 
has sektör...


  • inanmazsan inanma  (15.12.14 19:09:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.