saçlarınıza nasıl şekil veriyorsunuz? (er kişiler)

selam dostlar.

tüm berberlerin yaptığı o klasik saçın arkalarını kaldırıp ön taraflarını yatırma modelinden öteye gidemeyen bir kardeşinize nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

fırçayla önleri elvis gibi kıvırarak kurutuyor...dum

tabi saçlarım varken.
  • cari kacik  (14.12.14 22:19:52)
vay ulan ya! benim berber bi bana özel yapıyor zannediyodum o klasik dediğini. her gittiğimde "hep yaptığından" diyorum bi de utanmadan.

tarak yok bende. fön makinesi eşliğinde elimle şekil veriyorum. saçları havaya dikiyorum, elimle ön tarafın uçlarını arkaya yuvarlıyorum. böyle yarım yuvarlak bir şey çıkıyor. üst orta taraflar da aynı şekil. fena olmuyor.
  • IncredibleMau  (14.12.14 22:25:49)
@n3tw0rk3r: hep kökleri yakmışız. asırlık çınarlara kezzap dökmüşüz...

  • cari kacik  (14.12.14 22:28:16)
klasik yana yatiriyorum

  • bonaparte  (14.12.14 22:28:53)
bence erkekte doğal saç en güzeli. saçlarım kısayken de bir şey yapmazdım uzunken de yapmıyorum. hele o dediğin model çok çirkin bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.12.14 22:40:41)
abi HİÇBİR ŞEY yapamıyorum saçlarıma. kıvırcık dalgalı arası bir şey, hiçbir şey yapamıyorum ya. kıvırcık dalgalı uzun saçı olan brolar yazsın ne yaptığını biz de yapalım zira yakacağım artık kafayı komple. yarım saat saçımla oynuyorum tarıyorum ayna karşısında yine saçma sapan bir şey oluyor.

  • vedat chili peppers  (14.12.14 22:47:43)
Saçıma hiç tarak kullanmıyorum. Yana yatırıyorum hem daha masum duruyo :D

  • nickimi yermisin  (14.12.14 23:02:19)
Osis Mass Up diye bir şey kullanıyorum ben saçlarım için gerekince çok başarılı.

  • kayip cocuk  (14.12.14 23:20:29)
dustan sonra soyle bir duzeltiyorum baska bisi yapmiyorum

  • chavezding  (14.12.14 23:24:40)
Bunlara benzer yapiyorum, baska maceraya girmiyorum:
im.ziffdavisinternational.com
dlisted.com
Bunlar gibi karizmatik degilim ama:)
  • delifaruk  (14.12.14 23:32:05 ~ 23:32:43)
alacaksin sac masasini, saclari duzlestireceksin dikine. sonra osis mess up avcuna alip iyice yedireceksin. sonra saca vurucaksin hafif dokunuslar yaparak. istedigin sekle sokacaksin.

  • duyurumvar  (14.12.14 23:33:10)
önleri ıslatıp, fön makinesini alttan ıslak olan yere tutuyorum ve kaldırıyorum Diğer kısımlar düz oluyor

  • cok iyi yol  (14.12.14 23:53:43)
Bir parmak mat wax alıp onu elime dağıtıyorum, sonra da ellerimle saçlarımı hafif karışık bir şekilde kaldırıyorum. Biraz ted mosby'nin saçlarına benziyor ama daha kısası.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.12.14 00:05:05)
4 günde bir tıraş bıçağı. temiz.
drpinna.com

  • norek  (15.12.14 00:12:58)