duyuruda engelleme

diye bir şey var mı? özel mesajlardan bahsetmiyorum, sürekli yalandan duyuru açan trollerden bahsediyorum. bunları engellesek, açtıkları duyuruları görmesek olur mu? varsa nasıl yapıyoruz? aradım bulamadım.

ben de istiyorum böyle bir olay. compu reyiz kodlasın bence.

  • devorgilla the gunslinger  (14.12.14 18:52:40)
ben de bunu anlamıyorum. devlet dairesi mi arkadaş burası. bakıp haaa trollmüş bu deyip geçemiyor musunuz?

bazen eğlenceli şeyler çıkıyor, eğleniyoruz. nedir yani.
  • m murphy  (14.12.14 18:53:22)
yok.

  • icemint  (14.12.14 18:54:13)
açılan çöp başlıkları habire moderasyona şikayet edin en sonunda uçarlar belki.

  • lily briscoe  (14.12.14 18:54:17)
@m murphy

sanane yahu? sen seviyorsan istediğin gibi oku. ben bunların ana sayfamı kirletmesini istemiyorum. belki yardımcı olabileceğim veya bana yardımı olabilecek bir soruyu bu troller yüzünden gözden kaçırmak istemiyorum. adamlar banlansın mı dedik? yoksa, bize engelleme opsiyonu sunulsun dedik.

@lily

işim gücüm yok onla mı uğraşacağım yahu. zaten istediğim onları görüp rahatsız olup ben çektim başkası çekmesin değil, hiç görmeden ortadan kaldırmak.
  • fayfim  (14.12.14 18:55:18 ~ 18:56:12)
aynen.
işinize gelmiyorsa duyuruyu okumayın. babanızın malı mı burası.

  • Alt4y  (14.12.14 18:56:12)
Bence hakli bir istek. Aramizda coder arkadaşlar varsa bir el atsinlar bu ise. Çok komplike bi şey olduğunu sanmiyorum

  • damdanakan  (14.12.14 18:58:26)
+1 m murphy

  • bekçi hurşit'in eline lüverver vermişler  (14.12.14 19:03:25)
Ben de istiyorum bunu. Eglencesine sacma sacma duyuru acanlar var. Verdikleri yanitlari da gormesek daha iyi.

  • sayns  (14.12.14 19:14:08)
ben de katılıyorum. buna karşı çıkanlar da duyuruyu troll amaçlı kullananlar zaten.

  • tescillimarka  (14.12.14 19:17:00)
hayır bir de ciddi gibi duyuru açıyorlar. bunlardan bir tanesi böbreğim ağrıyor diye duyuru açmış demin. bakmadım kimin duyuruyu açtığına ilk önce, oturdum uzun cevap yazdım. sonra baktım ismine, trol. ben her seferinde duyuruyu kim açmış, acaba gerçek mi yoksa trol mü, cidden böyle bir problem var mı diye düşünmek, isim kontrol etmek istemiyorum. teknik olarak mümkünse böyle bir opsiyon çok faydalı olurdu bence.

  • fayfim  (14.12.14 19:19:22 ~ 19:19:46)
@fayfo bana mı laf sokuyon
ağrıyo lan yalan mı söylüyom

  • bekçi hurşit'in eline lüverver vermişler  (14.12.14 19:20:51 ~ 19:21:11)
@fayfim
sen bobregi agriyan bir insana uzun uzun cevap yazdiginda bu cevap sadece trol tarafindan gorulmuyor ki. Gunun birinde bobregi cidden agriyan adam da o yazini okuyup bilgilenecek.

  • sckxyss  (14.12.14 19:25:22)
yine de bir duyuruya cevap yazacaksam gerçekten ihtiyacı olan birine olmasını isterim. zaman harcıyorum sonuçta. ve benim için bir insana hayatta verebileceğim en önemli şeyim zamanım.

  • fayfim  (14.12.14 19:26:42)
sana tayvisyem fayfocum benim nikime tıkla kırmızı kalsın beni görünce yazmasın haaa karı kız niklerine de tıklıyosan sec birini zaman önemli

  • bekçi hurşit'in eline lüverver vermişler  (14.12.14 19:31:15)
chrome'a eklenti olarak yazsam kullanırmısınız?

  • selam  (14.12.14 19:34:54)
olabilir aslında.

  • isadora  (14.12.14 19:36:40)
@selam: ben de kullanirim.

  • damdanakan  (14.12.14 19:43:00)
gece yarısına doğru atarım link'i o vakit.

  • selam  (14.12.14 19:45:46)
selam, ben de kullanırım askerden yırtmak icin yaşını büyütme yolları arayan oçeleri görmemiş olurum steril feodal şatolarmızda şaraplarımızı yudumlarız

  • bekçi hurşit'in eline lüverver vermişler  (14.12.14 19:47:04)
yorumlardan da çıkartsın mı yoksa sadece duyuru listesinden mi duyurusunu kaldırsın?

troll dedected amma velakin force may with you diyip tek tıkla içeriği görüntülemek istermisiniz?

kestane kebab, acele cevap
  • selam  (14.12.14 19:59:50 ~ 20:00:20)
Troll detected gibi şık olsun aynen ama basliklari gormeyelim.

  • damdanakan  (14.12.14 20:09:20)
gördüğünüz üzere yorumları da görmemek daha hayırlı olacak gibi hocam :) eyvallah, şimdiden eline sağlık gerçekten.

  • fayfim  (14.12.14 20:17:10)
selam,

firefox (pale moon) için de yazılabilir mi, greasemonkey üzerinden falan?
  • ron dennis  (14.12.14 21:55:14)
@selam peki chrome'a eklenti olunca nasıl kullanılacak? kullanıcı adı şifre girmeye gerek kalmadan çalışacaksa süper olur.

  • lily briscoe  (14.12.14 21:56:28)
efendiler, buyrun chrome.google.com taze çıktı.

Not: bir tasarımcı falan link ve ikon olaylarına el atarsa daha da tatlı olacaktır.
  • selam  (15.12.14 00:31:43 ~ 00:38:36)
@lily briscoe, kullanıcı adı ve şifre gerekmiyor, troll listeniz browser üzerinde saklandığından evdeki hesabınızdaki troller ile iş yerindeki bilgisayarınızdaki aynı olmayacaktır.

@ron dennis, yazılır ama benim tecrübem yok firefox ile malesef.
  • selam  (15.12.14 01:01:33)
@lily briscoe, kaynak kodlarını yayınladım, github.com adresinde istersen bakabilirsin.

  • selam  (15.12.14 03:01:06)
eline sağlık selam. harika çalışıyor :)

sadece, bir emin misiniz falan diye sorsa daha güzel olurmuş :) yanlışlıkla milleti uçurmayalım farketmeden.
  • fayfim  (15.12.14 12:29:06 ~ 12:31:19)