uzun erkek takıntısı

boyu kısa erkeğe şans vermek isteyen kadın arkadaşım hiç yok. baya baya kritersiz gözüyle bakıyorlar artık bana. yani niye boy bu kadar önemli uzun olmazsa olmaz takıntısı var ki, insan insandır nihayetinde di mi. nasıl bir argüman geliştiriyim ben bu kısa erkeği ciddiye alamamcı best friendlerime karşı? kısa ama benden uzun dicem böyle durum olursa bi gün asdfgh.

kendi kriterlerin sana yetsin bence. arkadaşlarının kendinden uzun erkek arkadaş istemesini anlarım da fazladan 10 santim beklentisi aptalca. arkadaşların kendi bokunda boğulsun.

  • biyik  (13.12.14 22:40:30)
ne kadar kısa boydan bahsediyoruz?

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (13.12.14 22:44:41)
benim de bir arkadaşım minyon erkek hastası, onun da zevki o deyip geçiyorum. o da benim uzun erkeklere hasta olmama anlam veremiyor mesela, zevksiz buluyor beni. beğeniler aynı olmak zorunda değil sonuçta.

  • devilred  (13.12.14 22:44:52)
@hesabım silindi 1.80 altı

  • mula  (13.12.14 22:46:24 ~ 22:46:49)
180 altı ne ya.. üstü yok ki zaten hepsi anca klavye başında.. sokakta göremiyoruz niyeyse.. 170 üzeri normal bence

  • shotgunwoman  (13.12.14 22:47:42)
iç güdüler be dostum... erkeklerde ki taş gibi( boy- kilo oranı) kız algısını, beğenisini konuşmuyorsak bunu da konuşmamalıyız..

  • orijinalinden guzel  (13.12.14 22:48:14)
1.80 üstü niye yok yahu, bal gibi de var. çok değiller ama var yani, seviyoruz kendilerini.

  • devilred  (13.12.14 22:48:52)
var yahu bir sürü naptınız

  • mula  (13.12.14 22:49:59)
Boy takintisini ben de merak ediyorum. Bir aciklamasi yok ama iste, oyle seviyorlar. Erkek nasil meme seviyorsa onlarda boy seviyor. Anlayamiyoruz boy takintisini. 1,80 altina hakikaten kisa diyorlar ama kadinlara baktiginda boylar 1,60 larda dolaniyor. Nasil 1,80 alti kisa oluyor anlamiyoruz. 1,75 normal boy bence, cunku bu boyda bir erkek cogu kadindan yine uzun. Ama kadin kismi 1,80 ustu diye tutturuyor iste. 1,90'lik adama hasta oluyr 1,60'lik kadin, ne yapacaksin adami merdivene cikip mi opeceksin? :)

  • delifaruk  (13.12.14 22:50:52 ~ 22:54:02)
www.imnotobsessed.com

abimizin boyu 1.70

raad ol.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.12.14 22:51:40)
www.imdb.com

abinin boyu 1.88, tırmanma arzusu yaratıyor insanda sgfdgf.
  • devilred  (13.12.14 22:54:16)
bende de olsun o zaman o takıntı nası edincem

  • mula  (13.12.14 22:55:10)
boyum 186. ve ben benden uzun adam bulamiyorum. ama biri ilgimi cekerse benden kisa olup olmamasina bakmam. arkadaşlarını da takma. boy kıstas ama tek kistas değil. görmezden gelinebiliyor yani.

  • eylul  (13.12.14 22:56:00)
180 kısa değil. hollanda mı amk burası? buraya öyle dersek oraya ne diyeceğiz? sen en iyisi bir hollanda'ya git :)

  • secilmis uye  (13.12.14 22:56:48)
1.65'im. ciddiye aldırdım kendimi hep, başka seçenek bırakmadım.

arkadaşların da "best" değillermiş bence, bir gözden geçir.
  • devorgilla the gunslinger  (13.12.14 22:57:17)
Hatta kadin gozunde boy, yakisikliliktan daha onemli, net. Ya da yakisiklilik denen sey uzun boy:)

  • delifaruk  (13.12.14 22:57:19 ~ 22:57:37)
86?? bi dönem çok yakın arkadaşım 78 boyundaydı ve o bile bulamıyordu. onun bütün ilişkilerinde ilk konu boydu. sizinki de ayrı dert kolay gelsin.

  • mula  (13.12.14 22:58:04)
@proleterya
Bir kadin arkadasim bu adami sirf boyu yuzunden begenmedigini soylemisti cok sasirmistim. Yani merak etme, cok karizmatik ve yakisikli yuzu oldugunu kabul etseler bile boy yuzunden Tom'u eleyen bir cins kadin denen sey:) Raad olma:)

Bonus: Abimizin boyu 2,06 :) images.tvrage.com
  • delifaruk  (13.12.14 22:59:57 ~ 23:02:50)
1.80 altı derken? 1.79 da 1.80 altı, 1.60 da.

boyu boyuna uygun birini bulursun. 1.90'lıkların yanında komik duruyor 1.60'lık kızlar.

tom cruise 1.70 boyunda mesela ama adamın yüzü güzel, kendine özgü bir havası var, vücudu iyi, işinde başarılı ve kadınlar etrafında pervane. her şey boy değil. 1.90 olma özelliği tek başına kimseyi yakışıklı veya güzel yapmıyor. kısa boylu olmak da gayet normal. kafaya takma derim.

edit: 2 cm eklemişim tom'a, düzelttim. eheh
  • m e l t e m  (13.12.14 23:03:04 ~ 23:08:53)
kafadaki ideal tip uzun boylu olabilir normal ya da yolda yürürken uzun boylu erkek kadının daha çok dikkatini çekebilir.
ama iş ciddiye binince çok önemli olmuyor. etrafımdaki çiftleri düşünüyorum da oldukça güzel kadınlar ve çoğu ortalama, kısa boylu erkekler.
ayrıca 1.75'e kadar normal boy ya müsterih olunuz.
  • hesabım silindi kırgınım modlar  (13.12.14 23:05:16)
boyum her ne kadar tom kadar kısa olmasa da boya o kadar takık bir kadın afedersin de anca avcunu yalar erkekler konusunda. tespit: fiziksel olarak çok güzel kadınların boy, kilo, tip, kaş göz vs. gibi ıvır zıvır takıntıları çok daha az oluyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.12.14 23:05:33 ~ 23:06:27)
@proleter Boya takik kadin konusunda bence de haklisin. Ertaf 1,80 ustu adam kaynamiyor tr'de cunku:)

  • delifaruk  (13.12.14 23:09:09)
valla 179 boyum var. aşağılandım bir kaç kez "erkek bence en az 1,80 olmalı" diye.

  • ibomiu  (13.12.14 23:10:36)
benim boyum 176, erkek arkadaşımın boyu 193. bügüne kadar perdeleri ona paslamak dışında bir hayrını görmedim boyunun. küçük araba alamayışımız da cabası. ben ben bir şekilde kullanırım küçük araba da benim adam mümkün değil kullanamaz.

küçük araba seviyorsanız, uzun boylu adam peşine düşmeyin. :p

bir de 185+ olanların alıcısı hakkaten bir başka. bazen öyle bakışlar yakalıyorum, kıskanç sayılmayan ben bile adamı kıskanıyorum. çok kıskançsanız yanında uzun boylu bir adam olması iyi değil.

ha bir de ayıptır söylemesi yatağa sığmıyorlar bunlar. direkt çapraz yatıyor adam. uyku arasında yediğin dirsek sayısı bir hayli artıyor.
  • vesna  (13.12.14 23:15:20)
uzun boy hava katiyor arkadas kim ne derse desin.

  • me23  (13.12.14 23:19:24)
ülkeye başbakan ya da cumhurbaşkanı seçerken bile boya bakıyoruz, bence çok tuhaf görülmemeli afssgdgfh.

  • devilred  (13.12.14 23:21:30)
1.75'ten kısa erkek erkek değildir. kız mız da bulamaz

(1.70'im)
  • fransizkalanadam  (13.12.14 23:25:27)
Valla benim boyum 1.74. Türkiyedeyken baya ekmek yiyordum.Kız mız bulamaz diyenler kendi adına konuşsun;) 1.83lük basketbolcu sevgili yapıp zirvede bıraktım.
şimdi de Polonyadayım en aşağı kız boyu 1.70. Erkekler 1.80 den aşağı değil ama yine yürüyorum. -ağzınız iyi laf yaparsa ve iyi kötü tipiniz varsa ekmek her yerde çıkar,türkiyede hele daha çok çıkar.1.70'den aşağısı sıkıntı tabi. Moralinizi yüksek tutup kendinizi geliştirin kardeşler, bacak boyu ve gövde boyu da görüntüyü çok etkileyen şeyler.

ENtrinin içeriğine gelirse de,kıskanıyor da olabilirler.onları pek ciddiye almadığını ima edip ,sevgilini karizmatik buldğnu da söyleyebilirsin.
  • rudeboy  (14.12.14 00:34:58)
ben 1.68'im, nişanlım 1.83 ama o basketbolcu gibi durmuyor. fit ama iri yapılı değil. babam da aynı şekilde.

mesela arnold schwarzenegger ondan 5 cm uzun ama ekranda 2 metre gibi görünüyor çünkü adam vücutçu ve iri işte.

boydan ziyade yapılı vücut dikkat topluyor yani. benim tahlilim bu. :)
  • m e l t e m  (14.12.14 00:39:58 ~ 00:40:57)
@fransizkalanadam benim kız arkadaşım var?

  • secilmis uye  (14.12.14 09:21:11)
@secilmis üye

sanslı azınlıktasın o zaman, ya da bu işlerde yeteneğin var. ben genel için konusuyorum.
  • fransizkalanadam  (14.12.14 09:50:44)
@fransızkalanadam açıkçası kendimi şanslı değil onları şanslı görüyorum bu konuda :) biraz egoistlik iyidir.

  • secilmis uye  (14.12.14 11:01:29)
Erkek çirkin değilse ve alfa özelliklere sahipse boyun o kadar büyük bir kriter olduğunu sanmıyorum kadınlar için. Yani bir "deal-breaker" değil. Tabi kız voleybolcu ise o zaman iş değişir. :)

  • maxim gorki  (14.12.14 11:24:19)
boyun kısaysa içeriğin nolursa olsun iptal .

  • emm  (14.12.14 11:44:46)