dişlerin kenarları doluyor mu

misal böle değil ama olur yani 5 seneye encrypted-tbn0.gstatic.com

devlet yapıyo mu fiyatını bilen

özelde yapılan herşeyi devlette yapıyo neredeyse.
yalnız bu resimdeki durum çok sakat bi durum.
diş kökün mikrop kaparsa içeride iltahap oluşabilir. ameliyata kadar gider. gitmese bile dişlerinde sorunlar olur çekim olabilir ayrıca benim bi dişim öyle kırılmıştı eskiden.
doktora git ilgilensinler. muhtemelen diş eti rahatsızlıgın var. doğru fırça ve macunu düzenli kullanırsan düzelir. ilerleme olmaz.
  • zlatanibrahimovic11  (13.12.14 17:59:15)
resimdeki dolgu değil, diş taşı birikimi sonucu görülen diş eti problemini gösteriyor. o taşlar temizlendikten sonra da soldaki sağlıklı şeklini alıyor.

diş kenarı doluyor mu sorusuna da söyle cevap vereyim. diş etine yakın yerde çürük oluşursa ve çok derin değilse temizlenip dolgu yapılabiliyor. devlet yapıyor. sigortalı olman yeterli

çok derinse de bir periyodontolog eşliğinde diş eti kenarın düzenlenerek yapılabilir. üni hastanelerinde yapılabilir yani
  • koybasigillerden  (13.12.14 18:42:15)
devletin hiçbir kurumunda (fakülteler dahil) düzgün bir hizmet alamazsınız. devlet ihaleyle çalışır. dolayısıyla en ucuz ve en kötü malzemelerle çalışır. doktorundan tek beklediği de daha çok hasta bakmasıdır.

  • celalsalik  (20.12.14 22:17:44)