tinder'da gördüm

görmemem gereken, görmem sandığım kişiyi gördüm tinder'da. bunu ona söylemem lazım, ama o zaman muhtemelen sizin de diyeceğiniz gibi "o zaman senin ne işin var?" gibi bir şey diyecek. ben açıkçası sırf olur da onu görürsem diye bakıyordum ara ara. 2 ayın sonunda ilk kez karşıma çıktı, muhtemelen yeni kullanmaya başladı.

ne diyim, napayım? o kadar işin gücün arasında üzüldüm ya.

Niye uzuldun?
Pavyonda görmüş gibi?

  • damdanakan  (13.12.14 17:07:58)
ahah güldüm gerçekten :)
ya arayışta demek ki diyeceğim de, ben arayışta olmadığım halde tinder'a bakıyor olduğum için onu da diyemiyorum. ama onun amacının beni yakalamak olmadığı kesin. ne bileyim üzüldüm işte.

  • letheavendangered  (13.12.14 17:09:25)
tinder'da görmezsin diye düşündüğün biri var. onu görme ihtimaliyle tinder'da takılıyorsun. onu görünce şok oluyorsun. iyiymiş. :D

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (13.12.14 17:17:50)
birisi demiştir çok güzel bişi indir diye indirmiştir o da, bişi yok.

  • selam  (13.12.14 17:25:11)
neden bi sey diyeceksin ki? birini arıyor bile olsa ne diyebilirsin ki? sevgilinse sıç ağzına ama değilse hesap sormaya ne hakkın var?

burada soruları yalnızca ben sorarım!
  • ufukcel  (13.12.14 17:25:58)
damdanakan +1 ahahahaha koptum.

hakkaten sanki tarlabaşında jartiyerle görmüş fibi konuşuyor :D
  • secilmis uye  (13.12.14 17:27:58)
üzülmenin sebebi sanırım sana yürüyodu, sende boş değildin ama ağırdan alıyodun.
şimdi tinder da karı kız avında görünce üzüldün. bu mu bana yazan çocuk buralarda fink atıyo dedin.

nasıl senaryo? tuttu mu?
  • hain kostokk  (13.12.14 17:32:05 ~ 17:32:22)
hain kostok, tutmadı.

  • letheavendangered  (13.12.14 17:37:40)
ben tinderda herkese likelayan bir erkeğim. yanlışlıkla sevgilisi olan kız arkadaşımı da likelamışım. bi baktım o da likelamış. konuşup böyle birşey olmamış gibi davranalım dedim. kabul etti. kısacası tinderda böyle şeyler olmuyor değil, salla.

  • false pretension  (13.12.14 17:40:33)
ya bir de salak gibi hiçbir şeyine bakmadan likeladım, olur da o da beni görürse benim onu gördüğümü anlasın diye. acaba kendisiyle ilgili bir şeyler yazmış mı, başka fotoğraf koymuş mu falan, bunlar soruma tam cevap olurdu ama şimdi tekrardan bulmam imkansız heralde, dimi? :(

  • letheavendangered  (13.12.14 17:47:56 ~ 17:48:08)
Alternatif Rafet El Roman sarkisi gibi baslik.

Adimla Seslendi

>>>

Tinder da Gordum
  • damdanakan  (13.12.14 17:50:10)
millet bu neymiş deyip kocasıyla bebeğiyle foto atıyor çok az insan amacına uygun kullanıyor. zaten muhabbet ilerleyince kızlar birden msjları kesip siliyor fazla ileriye gitmemek için. meraktan yüklemiştir.

  • mrthany  (13.12.14 18:20:27)
"Seni tinderda görmüşler" de.

  • pandispanya  (13.12.14 18:26:02)
ya biri bana desin beğen şeyine bastığım insanları görmenin yolu yok mu bu tinderda? vallahi keriz kim deseler ahan da benim derim. :(

  • letheavendangered  (13.12.14 18:27:55)
sussan gönül razı değil, konuşsan ne diyecen çünkü sende oradaydın :)

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
  • ada meltemi  (13.12.14 20:05:21 ~ 20:05:41)