Nasıl giderim?

www.haritamap.com/yer/187024/kizilelma-caddesi.html

anadolu yakasından bu adrese en kolay nasıl giderim? Fatih'i hiç bilmiyorum, bir yardım lütfen. Teşekkür ediyorum.

Fındıkzade'den sonrası :d ? Beyazıt'tan ötesine hiç geçmedim haseki mahallesi uzak mıdır, yürümeyle ne kadar tutar?

  • oranjlaturanj  (13.12.14 01:41:17)
Fındıkzade durağında indiğinde karşında mado olacak hafif çaprazda o madonun olduğu yere gitmen gerekli o caddeden girdiğinde kızılelma caddesinde oluyorsun. Yan durağın karşı caddesi kızılelma caddesi zaten. Caddenin en sonuna dahi gitsen maksimum 10 dakika yürürsün çok çok uzun bir cadde değil.

  • Tears of Devil  (13.12.14 01:44:45)
Bu arada mobil olduğum için editleyemedim. O bölgeyle ilgili sormal istediğin bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin. Doğma büyüme oralıyım ben :)

  • Tears of Devil  (13.12.14 01:45:45)
Cevaplar için teşekkür ederim kafamda canlandı güzergah, iett'den durak ismi aratıyordum artık. zayıf yön bıulma kabiliyti + bilmemek çok fena. Detaylı anlatım için ayrıca teşekkürler @Tears of Devil : )

  • oranjlaturanj  (13.12.14 01:50:04 ~ 01:51:27)