En karizmatik kanser türü?

Şöyle yakışıklı bir FBI dedektifinin yakalanacağı türden?

Edit: Ulan ne mıymıntı insanlarsınız. Siz hiç hemoroid olan FBI ajanı yahut prostatı olan karizmatik mafya babası gördünüz mü?

Walter White akciğer kanseriydi. Ryan Hardy'nin kalbinde pil vardı, 20 metreden fazla koşamıyordu. Phil Davis isimli manyak seri katilin beyninde ur vardı. Adamın 1 saat sonrası belli değildi ve 3 yıldır onunla yaşıyordu.

Bana böyle şeylerle gelin. Benim ailemin yaşadığını nereden biliyorsun? Acı mı yarıştırıyoruz burada?

tartışmasız; Glioblastoma multiforme

  • fayfim  (12.12.14 22:30:51)
Al Pacino Donnie Brasco'da çük kanseri oluyordu. Ama FBI ajanı o değildi, mafyaydı.

Gran Torino'da da Clint Eastwood akciğer kanseriydi. Hastalık karizma gelir mi bilmiyorum ama Walt Kowalski karizma adamdı.

Bir de Ukyo Tachibana vardır çocukluğumdan, ateri oyunu karakteri. O da kan tükürürdü, galiba kanserdi.
  • hiko seijuro  (12.12.14 22:34:23)
Pankreas kanseri falan demeye gelmiştim ama bakıyorum duyar kasma işinde zirve yapmışsınız çocuklar.

Tebriks.
  • doxanikee  (12.12.14 22:50:14)
arkadaşlar seni yanlış anlamış bence ya da karizmatik kelimesini talihsiz bulmuşlar.
akciğer kanseri ya da beyin kanseri yukarıda yazılan glioblastoma olan. kanser olmaz diyosan ryan hardy'ninki de karizmatikti evet :p

  • xenophobe  (12.12.14 23:13:03)
Testis ve nefroblastom. Sağkalım yüzdeleri maksimuma yakın. İlla kanser olmaları lazımsa ölmeyecekleri bir şey olsun.

  • Lim5  (12.12.14 23:18:13)
en karizmatiği hangisi bilmiyorum da jigsaw'da kanserdi sanırım. listeye onu da ekleyebiliriz.

  • lionel andres  (12.12.14 23:41:09)
Boyle boktan Konuları boyle sacma sapan kisveler altinda açarsanız ciddiyetten yoksun, boyle seyler de olur. Herkes ayni sekilde ucu acık aptal br seye ayni hissiyatla cevap vermek zorunda degil.
Hasta belki kendisi normalleştirir de ben yapamam bunu. Yapamıyorum. Oldu mu skmdi? Ben yapamıyorum.
Benim anneme sorsan gülerek cevap verir. Birinden kurtuldu mide kanserinden. Skmdi kolon kanserinin son aşamalarında. Olsu mu?
Acayip karizmatik bak.
Kolon.
Nah boyle iste arkadasım.
Kolon.
  • mimimi  (13.12.14 00:22:31)
beyin tümörü (bkz oğuz atay).

  • tedirginlik hucresi  (13.12.14 01:29:08)
valla bana göre tabii ki de yarrak kanseri.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (13.12.14 12:55:47)