Dostluk maması

Bugün migros'ta sokak hayvanları için 1 liraya satılan küçük mamalardan gördüm. Başka nerde var bilmiyorum ama bunlardan alıp sokaklardaki kaplara koyabilirsiniz. ^.^

Kilosu 10 liraya geliyor o şekilde. Goody mama sonuçta, aslında o kadar etmez. Açık mama halinde 4 lira kilosu, bu şekilde petshoplardan alırsak daha çok hayvan doyar. En temizi tabi temizmamadan 15 kg falan almak. f/p maksimum oluyor.

  • Lim5  (12.12.14 01:11:57)
@Lim5, bilmiyordum, çok teşekkürler :)

  • tatlar kacti  (12.12.14 01:31:25)
aynı hesabı ben de yapmıştım adamlar bildiğin daha azla para kazanıyor hayvanseverlik ayağına

  • cedex  (12.12.14 07:19:01)
o gayet pahalı olur ondan almaya gerek yok.
pet shoplşarda 5, hatta 4 liraya bile mamalar varken, 1 kilo goody'ye 10 tl vermek mantıklı gelmiyor. hepsi aynı ayarda sonuçta, daha çok kedi doysun diye 5 tl'lik olandan alıyorum ben sokaktakilere.

  • bradshaw  (12.12.14 08:41:40)
hayvanları koruma gününde 2 paketi 1 liraydı, o zaman aldım ben. 5 kiloluk mamayı ayırıp taşıyacak çanta, poşet vb. yok bende gerçi :)

  • passion rules the game  (12.12.14 09:08:58)
evdeki kediye mama sipariş ederken her zaman arabaya da bir 5kg alıyorum temiz mamadan. şirketin ve evin önündekileri besliyorum. daha hesaplı oluyor kesinlikle.

  • argent dawn  (12.12.14 10:44:05)
temizmama.com dan al. 15 kiloluk kedi mamasından. çağatay yem sanayi, türk malı ve gayet kaliteli.

  • another fantasy  (13.12.14 21:43:35)