hattımı taşıyayım, tarifemi değiştireyim...

akıllı telefona geçecek olmamla birlikte tarifemi\hattımı da değiştirmek istiyorum. belki içinizden biri aradığım tarifenin veya operatörün ne olduğunu biliyordur.

*2 gb internete ihtiyacım var. (daha azı sanırım yetmiyormuş.)
*her yöne dakika önemli, her yöne olamıyorsa da turkcell ile bol bol konuştursun beni. (en az 250 dakikaya ihtiyacım var.)
*25TL civarı benim için uygundur.

var mı böyle bir şey?

vodafone'san 25 tlye 500 dk 500(ya da daha fazla) sms 2gb var. gayet de yeterli gibi sana. yeni yıl tarifesi miydi neydi adı.

et yemeyene 30 liraymış.

sapığın gibiyim yalnız :D
  • seksen9  (11.12.14 21:11:59 ~ 21:13:36)
Turkcell yıldız genç ve ek paket toplam 25 lira. Her yöne 500 dk, 1000 sms, 2 gb.

25 yaş üzeriysen bile timler hallediyor.
  • Lim5  (11.12.14 21:14:08 ~ 21:14:33)
Yeni tam altın tarifesi var 30 TL'ye vodafone'da mevcut tarifem/kullandığım şebeke artık cazip gelmediği için ben de numaramı taşımayı düşünüyorum. Üstelik bu tarifede verdikleri dakika, sms ve konuşma süresi 6 ay boyunca artıp sonrasında sabitleniyor. Yılsonuna kadar da tarife abone alımına açıkmış..

Başlangıçta >> HY 500 dk, HY 1000 sms, 2 Gb int.
6. aydan sonra >> HY 750 dk, HY 2000 sms, 2.5 Gb int.

cepmerkezi.vodafone.com.tr
  • EkimBebesi  (11.12.14 21:18:29)
arkadaşlar, turkcell'in en kaliteli operatör olduğu konusunda mutabıkız, bunu tartışmıyorum. internet hızı, çekim gücü, kapsama alanı olarak hepsinden daha iyi.

kontörlü yıldız genç tarifesi var, her yöne 500 dk, 1000 sms, 2 gb internet 25 lira. tatava yapma bas geç.
  • yirmisantim  (11.12.14 21:26:08)
Istanbuldaysan operator fark etmez. Bi haberlesmeci olarak bilgim ve gorusum bu. O fark, kirsal icin gecerli.

Yazilmistir sandim yazilmamis.

Avea woops. 2Gb arti sinirsiz internet, her yone 500 dk, 5000 sms. 23 tl. Faturali faturasiz.
E git al iste.
  • brad pitt  (11.12.14 21:49:56)
vodafonda 1000 dakika heryöne+1GB internet 19 lira ödüyorum. ama 22 lira olacakmış yıl sonuna yeni taşıdım sayılır hattımı.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (11.12.14 23:27:11)