Adsl veya telefon

Yahu bu ev telefonunda hat yok normalde dııııt diye ötmesi gereken şeyin yerinde yeller esiyor onun yerine bir sessizlik hakim,daha önce ki bu 1 hafta olmadı aynı arıza olduğunda telefona giden kablolardan birinin girişinin kırık olduğunu farkettim.Sonra bu kabloyu falan değiştirdim bi süre güzel gidiyordu herşey fakat bugün yine telefonda hat yok bunun sonucunda da internet yok ne yapayım ben buna??

telefon arızayı ara muhtemelen ana bağlantıdan (bina girişinde) kaynaklanıyordur.
kabloyu yenile ondanda olabilir kapıya falan sıkıştırıyosan uçmuştur o.

  • axijazz  (02.08.09 22:42:38)
Hayır ya apartmanda kimsede problem yok bi beni buldu..

  • Rodin  (02.08.09 22:54:17)
arıza kaydı bırak gelip baksınlar. 3 gün önce internetim, ardından telefonum kesildi. tt görevlileri aşağıdaki kutuya baktılar. biri kabloyu mu ne sökmüş. onu düzeltince internette telefon da geldi...

  • hububrad  (02.08.09 23:50:01)
Dediğin gibi yaptım teşekkürler kablo diilde bize gelen kısımda bi sorun varmış..

  • Rodin  (04.08.09 03:31:40)