bir parfüme 220 lira mı vereceğiz şimdi?

sevgili galya halkı, parfüm ihtiyacınızı nasıl karşılıyorsunuz? paşalar gibi 300-500 lira verip paketleyip evinize mi getiriyorsunuz yoksa yurtdışındaki arkadaşlarınızdan mı rica ediyorsunuz?

veya işi ucuza kapatabileceğimiz bir trick var mı?

not: almanya'da 20 euro olan parfüm burada 220 lira.

geçen sene ben de yurtdışından getirecek insan bulamamıştım da 300 liraya yakın para bayılmak zorunda kalmıştım :(

yılbaşı geliyor. parfüm satan yerler indirim yapıyorlar. takip edin.
  • mea maxima culpa  (11.12.14 11:53:04)
hiç bir duty free'de türkiye fiyatından daha düşük bir parfüm göremedim ya da ben malım bakmayı beceremedim :/

  • tolga asp  (11.12.14 11:55:09)
duty free değil de yurtdışındaki mağazalar daha ucuz
duty free'de 68 euro olan parfümü 44'e almıştım geçen temmuz. hedef noel

  • la noix  (11.12.14 11:57:27)
D&R

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.12.14 11:59:48)
hangi parfümü kullanıyorsun? benim kullandığım givenchy parfüm mesela tekin acarda 270tl, duty free'de parfüm+deodorant paketi 70 euro.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (11.12.14 12:04:32)
50 liradan fazla vermem o da kokusu çok hoşuma giderse.

  • cemiyetin unlu simasi  (11.12.14 12:07:04)
www.dpperfumum.com.tr

valla kimi zaman orijinalinden bile kalıcı oluyorlar.

bir de trendyol, markafoni, limango gibi sitelerde parfüm kampanyalarını kontrol et derim.
  • halitkin  (11.12.14 12:10:42)
ben basıyorum parayı alıyorum. zenginim ben.

  • camfrog sonmez  (11.12.14 12:51:58)
Eskiden strawberrynet.com vardı; ucuza kapatıyorduk oradan. Sonra bu yurtdışından yapılan alışverişlerin gümrük sistemi değişince Türkiye'ye satışı durdurmuşlardı. Şimdi açmışlar fakat ürünlerin fiyatı standart olmuş haliyle. O zamandan beri mecburen piyasadaki fiyatı neyse ona göre alıyoruz.

  • angelus  (11.12.14 12:54:34)
benim kulandığım 1 koku var zaten, o da 5-6 aydan beri 430 liradan satılıyor, zam gelmiş biraz. yurt dışı fiyatı da saçma bi şekilde yakın, o yüzden uğraşamıyorum hiç alıyorum. 100ml yetiyor bi 8-10 ay bana.

  • april12th  (11.12.14 13:00:10)
D&R demisim de dp demek istemistim aslinda

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.12.14 14:15:15)
Ben de hicbir Duty Free'de daha ucuza gelen parfum goremedem. Magazalarda da mutlaka daha ucuza geliyor diye birsey yok. Ama duty free kesinlikle ucuz degil evet. Yani eger sen malsan ben de malim:)

  • delifaruk  (11.12.14 14:20:56)